’)


Nawigacja GPS Podkategoria: Nawigacja GPS

 • Nawigacja gps Warszawa »

  Nawigacja gps Warszawa


  Nawigacja GPS i pozycjonowanie pojazdów - sklep internetowy oraz sklep stacjonarny Warszawa. W ofercie system nawigacji satelitarnej - nawigacja samochodowa, lokalizator gps, datalogger i rejestrator trasy. Zapraszamy po system nawigacji satelitarnej.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja GPS »

  Nawigacja GPS


  Nie jest stwierdzeniem na wyrost, że nawigacja GPS zrewolucjonizowała wiele dziedzin naszego życia. Transport, rolnictwo, nawigacja samochodowa, lotnictwo, żegluga, kartografia, to tylko niektóre z ogromnej liczby zastosowań nawigacji GPS. Na prezentowanej stronie znajdziesz opisane powyższe zastosowania nawigacji GPS oraz m.in. następujące specjalistyczne zastosowania GPS: zastosowania w architekturze, zastosowania w geodezji, zastosowania w geologii, zastosowania w górnictwie, zastosowania w meteorologii oraz wojskowe zastosowania nawigacji GPS.

  Jak każda technologia tak i nawigacja GPS nie jest pozbawiony pewnych niedociągnięć. Jeżeli korzystałeś kiedykolwiek z odbiornika GPS, to na pewno przekonałeś się, że wyznaczanie pozycji obarczone jest pewnym błędem. Z nawigacją GPS związane są m.in. następujące błędy: błędy jonosfery, błędy ustawień satelitów DOP, błędy spowodowane szumami własnymi odbiornika GPS, błędy troposfery, błędy powstałe w fazie projektowania nawigacji GPS oraz błędy spowodowane wielotorowością sygnału satelitarnego. Wszystkie wymienione błędy nawigacji GPS znajdziesz na prezentowanej stronie.

  Mimo, że najczęściej stosowaną metodą pozycjonowania satelitarnego jest pozycjonowanie punktowe (bezpośrednie), to nie znaczy, że jest to jedyna metoda pozycjonowania przy wykorzystaniu nawigacji GPS. Poza już wymienionym sposobem pozycjonowania satelitarnego, nawigacja GPS wykorzystuje również następujące sposoby pozycjonowania satelitarnego: pomiar statyczny (Static), pomiar szybki statyczny (Fast static), metoda "Stop-and-go", metoda pomiaru w czasie rzeczywistym (Real Time Kinematic) oraz DGPS). Wszystkie wspomniane metody zostały opisane na prezentowanej stronie.

  Poza tym na stronie znajdziesz informacje na temat: pomiarów pseudoodległości, historii nawigacji GPS oraz struktury nawigacji GPS. Dowiesz się również podstawowych informacji na temat systemu GLONASS oraz systemu Galileo.

  Data dodania: 31 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt detektywistyczny »

  Sprzęt detektywistyczny


  Spycenter: akcesoria detektywistyczne, spyphone, podsłuchy - Łódź. Firma oferuje sprzęt detektywistyczny i podsłuchy - sprzedaż na miejscu i przez sklep internetowy. W ofercie mikrosłuchawka, podsłuchy telefonów spyphone, mikrofon kierunkowy, mikrokamery, wykrywacz podsłuchów w telefonie i podsłuchy GSM. Zapraszamy po akcesoria detektywistyczne i sprzęt detektywistyczny. Szpiegowanie komputera - zapraszamy po mikrokamery i akcesoria detektywistyczne Łódź.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nawigacja GPS

Nawigacja GPS - nowa strona:

Adres: