’)


Strony związane z hasłem 'kołowa':

 • Maszyny budowlane »

  Gema Wieliczka, Oddział Kraków - Solidna i rzetelna obsługa. Urządzenia i maszyny budowlane - używane i nowe. Sprzęt specjalistyczny, koparki gąsienicowe i koparki kołowe, młoty, osprzęt, kruszarki betonu, nożyce, mini ładowarki i przesiewacze. Maszyny firm: Doosan, Cat, Komatsu, Mccloskey, Montabert, Daewoo, Atlas, Hartl, Tecna, BobCat, Moxy, Vtn i Sanko. Sprzęt wyburzeniowy i maszyny budowlane - ładowarki, wozidła, kruszarki betonu, koparki, przesiewacze, walce i maszyny wyburzeniowe. Koparka kołowa i gąsienicowa, ładowarka i kruszarka.

  Data dodania: 01 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane »

  Mająca swoją siedzibę w Wielopolu firma Lupher święci triumfy na krajowym rynku już od ponad dwudziestu lat. Jej najważniejszym znakiem charakterystycznym nie jest jednak wyłącznie spore doświadczenie, ale również szeroki wachlarz usług sporządzanych przez tego eksportera i importera zaawansowanych maszyn budowlanych z myślą o swoich klientach. Ci ostatni mogą zdecydować się tu miedzy innymi na zakup koparek kołowych, koparek przeładunkowych oraz kruszarek i przesiewaczy, firmowa propozycja obejmuje jednak również ładowarki kołowe, młoty hydrauliczne oraz chwytaki do podkładów. Ludziom stawiającym na zaoszczędzanie funduszy i sprzeciwiającym się zbędnym wydatkom Lupher oferuje również wynajem żurawi, każdy bez wyjątku klient może przy tym liczyć na doraźną pomoc i doradztwo. Odwiedź naszą witrynę www i wybierz sprzęt pod siebie w ofercie między innymi koparka kołowa, koparko ładowarki sporo wiele więcej.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Równiarka »

  Montownia i fabryka maszyn budowlanych i drogowych XCMG Europa to spółka córka koncernu XCMG. Nowoczesny zakład, części zamienne - głównym zadaniem jest dystrybucja i serwis maszyn budowlanych. W ofercie ładowarka kołowa, walec, dźwig, równiarka. Producent zaprasza po maszyny budowlane i maszyny drogowe na roboty ziemne. Produkcja i sprzedaż - tanie walce, ładowarki kołowe. Najwyższa jakość za najniższą cenę.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »