’)


Tor rowerowy

BtProject Simply Group - zagospodarowanie terenów rekreacyjnych. Profesjonalne tory rowerowe - budowa torów rowerowych i projektowanie torów rowerowych. Wykonawstwo obiektów sportowych do kolarstwa grawitacyjnego - rowerowy tor przeszkód, Bmx racing, dirt park, bike park. Kompleksowe organizowanie imprez. Skate parki betonowe, tor rowerowy - budowa torów rowerowych. Bike park Lublin, tory rowerowe do jazdy ekstremalnej. Consulting w zakresie budownictwa.

Szczegóły strony www.btproject.eu:

Podlinkuj stronę www.btproject.eu:

Tor rowerowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 11 Odwiedziny googlebot 134

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niwelacja terenu »

  Rewers prowadzi prace melioracyjne: odwodnienia, odmulanie stawów, umocnienia brzegów oraz roboty ziemne i drogowe, w tym budowa mostów, przepusty, jazy. Hydrotechnika, melioracje, niwelacja terenu. Działamy też w zakresie: remonty elektrowni wodnych, zbiorniki retencyjne, nawodnienia.

  Data dodania: 15 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe »

  Firma Bamix z siedzibą w Warszawie od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz budową konstrukcji stalowych w postaci chodni, magazynów, hal stalowych oraz wielu innych. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą inżynierów sprawia, że budowane hale stalowe są zawsze wznoszone na czas, w przypadku naszych usług nie ma mowy o opóźnieniach wynikających z naszej winy. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, a po oddaniu hali stalowej do użytku, zapewniamy jeszcze przez kilka lat serwis gwarancyjny. Na stronie znajdziecie Państwo więcej informacji o firmie Bamix.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia transportu bliskiego »

  Systemy dźwignicowe firmy ABUS Kransysteme GmbH są obecne w Polsce od lat 90'tych. Od połowy pierwszej dekady naszego millenium można zakupić je u źródła, pomijając dilerów i innych pośredników, w spółce córce ABUS Crane Systems Polska. Dedykowane rozwiązania dla hal: od małych wciągników łańcuchowych o udźwigu od 80 kg poprzez lekkie podwieszane systemy dźwignicowe do suwnic pomostowych o udźwigu do 120 ton. Różne nośności, prędkości jazdy, tory jezdne. Ponadto doradztwo, instalacja, udział w odbiorze suwnic przez UDT, dostawa, modernizacja urządzeń, części i akcesoria, serwis. Sprawdź produkty ABUS'a - bez pośredników.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »