’)


Niwelacja terenu

Rewers prowadzi prace melioracyjne: odwodnienia, odmulanie stawów, umocnienia brzegów oraz roboty ziemne i drogowe, w tym budowa mostów, przepusty, jazy. Hydrotechnika, melioracje, niwelacja terenu. Działamy też w zakresie: remonty elektrowni wodnych, zbiorniki retencyjne, nawodnienia.

Szczegóły strony www.rewers.combiz.pl:

Podlinkuj stronę www.rewers.combiz.pl:

Niwelacja terenu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny netsprint 14 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Drenaż »

  Zakład Plastmetix: otuliny, kształtki kanalizacyjne i kratki wentylacyjne, ocynk, kształtki ocynkowane, kratki ściekowe i zawory kulowe. Drenaż, rura drenarska, system zgrzewany, pp, system skręcany, pex. Zapraszamy po filtry do wody, rury kanalizacyjne, wywiewki, kratki wentylacyjne. Kanalizacja - producent zaprasza po wywiewki, syfony, kolanka, rury i kształtki kanalizacyjne, kratki wentylacyjne. Wysokiej jakości kształtki ocynkowane i kratki ściekowe. Kanalizacja zewnętrzna i kanalizacja wewnętrzna, system pvc, system CPVc. Akcesoria PP, system skręcany PEX, dolnopłuki, akcesoria Pvc. Syfony, deski sedesowe, wywietrzniki i system drenarski.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robtenis - korty tenisowe »

  Liczba uprawiających różne dyscypliny sportu stale się zwiększa. Dziś trenują wszyscy nie ważny jest wiek i płeć. Co roku rośnie ilość obiektów do trenowania o światowej klasy dających możliwość przez cały rok. Przedsiębiorstwo Robtenis zajmuje się projektowaniem i układaniem różnorodnych typów nawierzchni dla sportowych obiektów, w szczególności kortów tenisowych oraz boisk wielofunkcyjnych. W śród propozycji nawierzchni mamy sztuczną trawę, nawierzchnię pcv, mączkę ceglastą oraz nawierzchnie akrylowe oraz naturalne. Naszą specjalnością jest budowa kortów do tenisa ziemnego z nawierzchnia ceglastą. Zrealizowaliśmy już wiele projektów co zapewniło nam liczne grono zadowolonych klientów. Oprócz budowy obiektów sportowych sprzedajemy tez ich wyposażenie w niezbędne do działania instalacje - zadaszenia, systemy nawadniające i odprowadzające wodę, sprzęt sportowy. Więcej szczegółów jest dostępnych na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne - solarshop.pl »

  Firma Solarshop powstała 11 lat temu i od początku funkcjonowania naszym celem była dystrybucja i fachowy montaż aparatów do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł. W naszej ofercie znajdują się m. in. moduły fotowoltaiczne, baterie słoneczne kolektory słoneczne oraz pompy ciepła. Naszym klientom chcemy zaoferować kompletną obsługę przy finalizowaniu inwestycji: od zaplanowania, poprzez wykonanie projektu, instalację, rozruch, po opiekę gwarancyjną.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »