’)


Niwelacja terenu

Rewers prowadzi prace melioracyjne: odwodnienia, odmulanie stawów, umocnienia brzegów oraz roboty ziemne i drogowe, w tym budowa mostów, przepusty, jazy. Hydrotechnika, melioracje, niwelacja terenu. Działamy też w zakresie: remonty elektrowni wodnych, zbiorniki retencyjne, nawodnienia.

Szczegóły strony www.rewers.combiz.pl:

Podlinkuj stronę www.rewers.combiz.pl:

Niwelacja terenu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny netsprint 14 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Platformy transportowe »

  Przedstawiciel DeJong w Polsce oferuje specjalistyczne windy budowlane, dekarskie, linowe i windy towarowo-osobowe. Zapraszamy po dźwigi magazynowe i przemysłowe oraz linowe dźwigi budowlane, platformy transportowe i wyciągarki linowe. Na stronie oferta na dźwigi towarowe i windy budowlane.

  Data dodania: 21 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery budowlane Poznań »

  Pronto oferuje pawilony biurowe, kioski, kontenery biurowe i pawilony handlowe oraz gastronomiczne. Producent zaprasza po kioski, targowiska, ciągi handlowe, portiernie, wartownie, stróżówki, przystanki oraz tanie kontenery Poznań. Pawilony i kontenery budowlane, przemysłowe, magazynowe i kontenery socjalne. Produkcja pawilonów i montaż kontenerów - zapraszamy po pawilon handlowy, suszarnie, przechowalnie, chłodnie, mroźnie, wiaty - Poznań, Oborniki, Wielkopolskie. Także wykonywanie konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne - solarshop.pl »

  Firma Solarshop powstała 11 lat temu i od początku funkcjonowania naszym celem była dystrybucja i fachowy montaż aparatów do pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł. W naszej ofercie znajdują się m. in. moduły fotowoltaiczne, baterie słoneczne kolektory słoneczne oraz pompy ciepła. Naszym klientom chcemy zaoferować kompletną obsługę przy finalizowaniu inwestycji: od zaplanowania, poprzez wykonanie projektu, instalację, rozruch, po opiekę gwarancyjną.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »