’)


Izolacje termiczne, akustyczne, ciepłochronne

Kaefer - izolacje przemysłowe. Zabezpieczenia przeciwpożarowe, rusztowania, antykorozja, izolacje termiczne, izolacje ciepłochronne. Wykonawstwo rusztowań, izolacje przemysłowe na zewnątrz i wewnątrz. Robimy izolacje termiczne, (izolacje ciepłochronne a także izolacje zimnochronne), akustyczne i techniczne. Budownictwo, szeroki wachlarz rozwiązań budowlanych - usuwanie azbestu, zabezpieczenia antykorozyjne, antykorozja, rusztowania, izolacje cieplne rurociągów, instalacji Hvac, i izolacje akustyczne. Prace izolacyjne, roboty antykorozyjne.

Szczegóły strony www.kaefer.pl:

Podlinkuj stronę www.kaefer.pl:

Izolacje termiczne, akustyczne, ciepłochronne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Contech »

  Firma Contech jako producent oferuje obiekty modułowe, kontenery, kioski usługowe i pawilony handlowe. W ofercie wysokiej jakości kontenery dla przemysłu, budownictwa i handlu. Serdecznie zapraszamy po kioski, pawilony, baraki i kontenery 10, 20 i 40 stopowe jak i jednostki o nietypowych gabarytach na zamówienie. Kontenery specjalistyczne, techniczne i prototypowe. Montaż obiektów modułowych - usługi najmu i serwisu kontenerowego.

  Data dodania: 15 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • IPM Docieplenia »

  IPM Docieplenia jest Autoryzowanym Wykonawcą Polskiej Grupy Izolacji Natryskowych w zakresie stosowania pianek do izolacji termicznej i akustycznej w technologii Demilec Sealection 500 USA. Piana typu Sealection 500, pozwala na redukcję mostków termicznych dzięki bezspoinowej powierzchni izolacyjnej. Prawidłowo wykonane docieplenie pozwala na podniesienie jakości mikroklimatu wewnątrz pomieszczeń, podniesienie walorów użytkowych pomieszczenia, uszczelnienie oraz wzrost trwałości powierzchni ściany, poddasza, redukcję strat energii, zmniejszenie kosztów ogrzewania zimą i klimatyzacji latem.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Robtenis - korty tenisowe »

  Liczba uprawiających różne dyscypliny sportu stale się zwiększa. Dziś trenują wszyscy nie ważny jest wiek i płeć. Co roku rośnie ilość obiektów do trenowania o światowej klasy dających możliwość przez cały rok. Przedsiębiorstwo Robtenis zajmuje się projektowaniem i układaniem różnorodnych typów nawierzchni dla sportowych obiektów, w szczególności kortów tenisowych oraz boisk wielofunkcyjnych. W śród propozycji nawierzchni mamy sztuczną trawę, nawierzchnię pcv, mączkę ceglastą oraz nawierzchnie akrylowe oraz naturalne. Naszą specjalnością jest budowa kortów do tenisa ziemnego z nawierzchnia ceglastą. Zrealizowaliśmy już wiele projektów co zapewniło nam liczne grono zadowolonych klientów. Oprócz budowy obiektów sportowych sprzedajemy tez ich wyposażenie w niezbędne do działania instalacje - zadaszenia, systemy nawadniające i odprowadzające wodę, sprzęt sportowy. Więcej szczegółów jest dostępnych na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »