’)


Automatyka przemysłowa Podkategoria: Automatyka przemysłowa

 • Konstech - maszyny do obróbki metali. »

  Konstech - maszyny do obróbki metali.


  Główną działalnością firmy BH DMT Maszyny jest sprzedaż maszyn i urządzeń do obróbki metalu. Zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych obrabiarek CNC, a także oferujemy transport i uruchomienie urządzeń u odbiorcy, oraz pomoc w zakresie obsługi sprzedawanych przez nas maszyn. Maszyny sprzedajemy na terenie całego kraju i innych krajach Europy. Urządzenia, które mamy w ofercie to produkty wysokiej jakości potrzebne w każdym warsztacie, któremu zależy na jakości oraz niezawodności, co daje gwarancję pełnej satysfakcji. Firma BH DMT Maszyny oferuje: przecinarki taśmowe, prasy krawędziowe, zwijarki do profili i blach, wypalarki plazmowe i laserowe, nożyce gilotynowe. Dbamy też o poszerzanie naszej oferty by była ona kompletna i odpowiadała aktualnym potrzebom rynku. Jeżeli potrzebujecie maszyny, której nie mamy aktualnie na stanie magazynowym, w krótkim czasie sprowadzimy je specjalnie dla Państwa. Jeżeli masz problem z doborem maszyny możesz skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy szybko i profesjonalnie doradzą i udzielą wszelkich informacji. Jeśli nie wiesz jaki model będzie dla Ciebie optymalny to nie czekaj nawet chwili tylko do nas zadzwoń.+ 48 41 373 83 04 www.konstech.info

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy dla adwokatów, prawników »

  Kasy dla adwokatów, prawników


  Kasa dla prawnika - firma Novitus oferuje kasy fiskalne dla prawników, radców prawnych oraz kasy dla adwokatów. Fiskalizacja - obowiązek, rozporządzenie ministra finansów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na urządzenia fiskalne i przydatne akcesoria - kasy fiskalne dla adwokatów i kasy dla radców prawnych. Deon E lex, Mała Plus E z prostą obsługą, Nano E lex z kopią elektroniczą. Nowoczesne rozwiązania elektroniczno-informatyczne.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe Mielec »

  Wózki widłowe Mielec


  Specjalistyczna firma działająca w rozmaitych miejscowościach takich jak Rzeszów, Mielec oraz Dębica zajmująca się serwisem i sprzedawaniem wózków widłowych. Do oferowanego wózka widłowego dołączona jest karta gwarancyjna. Nasza firma zatrudnia najlepszych mechaników z uprawnieniami UDT, którzy naprawiają wózki widłowe naszych klientów. Zapraszamy do owocnej współpracy.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • SELEX grzałki przemysłowe »

  SELEX grzałki przemysłowe


  Produkujemy grzałki elektryczne dla przemysłu. Produkcja uzależniona jest od indywidualnych zamówień i wymagań klienta. Nasze produkty znajdują głównie zastosowanie w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Stosowane są w wtryskarkach, wytłaczarkach, maszynach do produkcji folii, ogrzewania głowic, form, itp.
  Wykonujemy grzałki z najwyższej jakości materiałów.
  W naszej ofercie znajdą Państwo grzałki opaskowe i płaskie, ceramiczne i mikanitowe, rurkowe i patronowe, grzałki aluminiowe, spirale grzejne, ceramiczne wkłady grzewcze i inne.
  Więcej informacji na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepustnice »

  Przepustnice


  Zapraszamy do współpracy - sklep internetowy firmy Medyński Automatyka Przemysłowa oferuje przepustnice regulacyjne i międzykołnierzowe. W ofercie akcesoria do siłowników, przepustnica z siłownikiem, ręczne, przepustnica międzykołnierzowa i przepustnica motylkowa - Socla, Ebro. Cennik i oferta na stronie. Dostawy komponentów Standard - sklep zaprasza po zestawy naprawcze, przepustnice z napędem pneumatycznym i elektrycznym.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy »

  Zapraszamy


  Zapoznaj się, przejdź dalej - Międzynarodowa Grupa Gunnebo należy do ścisłej światowej czołówki branży zabezpieczeń. Specjalizacja to międzyinnymi kontrola dostępu - blokady antyterrorystyczne, kompleksowe bramki kontroli dostępu (bramki szybkie, rozsuwane, bramki uchylne i bramki obrotowe wysokie). Firma oferuje także: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe. Kliknij i zobacz więcej na stronie www.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dla systemu kogeneracji uzysku ciepła »

  Dla systemu kogeneracji uzysku ciepła


  Oczyszczalnia biogaz - Enprotech i Mysak - biogaz z oczyszczalni ścieków. Sprawdzone i efektywne rozwiązania. Dostarczenie przemysłowych instalacji do oczyszczania ścieków i specjalistycznych biogazowni - projektowanie i budowa biogazowni. Instalacja biogaz - oczyszczalnie biogazu. Instalacje biogaz przemysłowy. Procesy beztlenowe – anaerobowe (wysokoobciążone ścieki i odpady organiczne). Produkcja biogazu dla systemu kogeneracji uzysku ciepła i energii elektrycznej; wysokoproduktywne procesy bez dodatkowych kosztów. Mysak dla systemu kogeneracji uzysku ciepła.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • GTM Process Valves Sp. z o.o. »

  GTM Process Valves Sp. z o.o.


  GTM Process Valves Sp. z o.o. jest młodym i dynamicznym przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzedaży armatury przemysłowej. Naszą filozofią jest oferować klientom szerokie spektrum produktów zgodnie z zasadą „wszystko z jednej ręki”. Stawiamy na bogatą ofertę asortymentową, indywidualne i kompetentne doradztwo techniczne, wysoką jakość produktów oraz usług.

  Jesteśmy bezpośrednim importerem armatury przemysłowej z obszaru całej Europy, którą sprzedajemy naszym klientom, przede wszystkim na terenie Polski. Oferujemy produkty tylko o sprawdzonej i wysokiej jakości technicznej uznanych producentów europejskich.

  W skład naszej oferty wchodzi następujący asortyment:
  - przepustnice (elastomerowe, teflonowe, metal/metal)
  - zawory kulowe
  - zasuwy nożowe
  - zawory grzybkowe
  - zawory elektromagnetyczne
  - zawory zwrotne
  - wzierniki
  - filtry siatkowe
  - kompensatory
  - napędy i wyposażenie

  Doradzamy oraz dostarczamy naszym klientom armaturę przemysłową, którą wykorzystują w swojej działalności w następujących branżach:

  - przemysł chemiczny i petrochemiczny,
  - górnictwo i hutnictwo,
  - ciepłownictwo i energetyka,
  - gazownictwo,
  - przemysł maszynowy,
  - przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny,
  - przemysł spożywczy i browarniczy,
  - przemysł papierniczy oraz celulozowy,
  - przemysł przetwórstwa drzewnego,
  - wodociągi i oczyszczalnie ścieków.

  Doświadczenie zobowiązuje – tak brzmi nasze motto.

  Zgodnie z tą zasadą oddajemy do Państwa dyspozycji ponad 10-letnie doświadczenie naszego zespołu, wierząc, że spełnimy pokładane w nas oczekiwania.

  Dzięki współpracy z GTM Process Valves Sp. z o.o. zyskujecie Państwo kompetentnego i niezawodnego Partnera w sektorze armatury przemysłowej.

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komis »

  Komis


  Medson - aparatura analityczna: spektrofotometr UV-VIS-NIR, aparaty, miernik przepływu, rotametr i spektrometr, polarymetry, regulator przepływu. W ofercie urządzenia renomowanych firm takich jak: Jasco, Brooks, Zeiss. Usługi doradztwa i aplikacji. Przepływomierze pływakowe, regulatory elektroniczne, spektrofotometr – sprzedaż, serwis i doradztwo. Optomechanika, spektrometry stacjonarne i przenośne, FT/IR. Akcesoria i przystawki do spektroskopii IR. Kuwety pomiarowe szklane i kwarcowe. Gwantujemy rzetelne wykonywanie usług - modernizacje. Analizatory, elipsometry, urządzenia do zastosowań badawczych i do rutynowych analiz. Także komis.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobram.pl - akcesoria do bram przemysłowych »

  Dobram.pl - akcesoria do bram przemysłowych


  Dobram.pl oferuje akcesoria oraz osprzęt do bram przemysłowych i urządzeń techniki przeładunkowej (w tym ramp).
  Asortyment został ustawiony w następujące kategorie:
  - bramy przemysłowe (napędy nasadowe, osprzęt oraz adaptery wałów bram segmentowych, sterowniki, systemy bezpieczeństwa, uszczelnienia szczotkowe);
  - stanowiska przeładunkowe (odbojnice gumowe, blokady, kliny oraz naprowadzacze kół, sygnalizatory świetlne, lampy dokowe, uszczelnienia bramowe i dokowe);
  - przegrody ppoż. (elektrozamykacze, osprzęt instalacyjny, sygnalizatory oraz znaki ochrony ppoż.);
  - przegrody PVC (folia PCV w pasach oraz zawiesia do zasłon wstęgowych, kurtyny paskowe, arkusze folii do bram wahadłowych);
  - zabezpieczenia magazynu (odbojniki, odbojnice gumowe oraz stalowe, elastyczne profile ochronne, znaki bezpieczeństwa: ewakuacyjne i ochrony ppoż., lustra przemysłowe).
  Zapraszamy przede wszystkim firmy branżowe do korzystania ze sklepu dobram.pl oraz składania zapytań.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne »

  Kasy fiskalne


  Kasy dla lekarzy - urządzenia fiskalne Novitus to rozwiązanie w gabinetach lekarskich. Nowoczesna technologia, niewielkie rozmiary W poręcznej i ergonomicznej obudowie - ogromne możliwości dla osób świadczących usługi medyczne. Najnowsza technologia dedykowana wspomaga pracę, urządzenie z kopią elektroniczną - Mała Plus E. Nowoczesne rozwiązania, zaufaj marce - wysokiej jakości kasa dla lekarza. Oferta na oprogramowanie, drukarki i kasy fiskalne z kopią elektroniczą - kasa fiskalna dla lekarza. Fiskalizacja usług medycznych 2010 - obowiązek fiskalny usług medycznych. Zapraszamy - kasa fiskalna dla lekarza od Novitus. Kasa dla lekarza - zapraszamy po firmowe kasy dla lekarzy.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karta katalogowa »

  Karta katalogowa


  Merco Piaseczno, Warszawa - Mazowieckie. Napędy i armatura wod kan, armatura przemysłowa, akcesoria żeliwne, zawór regulacyjny, przepustnica, zasuwa nożowa, zasuwa klinowa, zawór zwrotny, zawór kulowy i napęd elektryczny Centork. Promocja - karta katalogowa na stronie. zasuwy nożowe, zasuwy klinowe, przepustnice, zawory zwrotne kulowe, klapowe, dwupłytowe, antyskazeniowe i zawory regulacyjne. Firma oferuje też napędy elektryczne, pneumatyczne i włazy żeliwne. Zapraszamy - przepustnice, armatura wodno kanalizacyjna, akcesoria z żeliwa, zasuwy nożowe i zasuwy klinowe. Współpraca: Zubi, Bayard, Tyco, Duyar, TIS, Castflow, Centork, TIS, Valpes, Auma, Alphair, Danfoss, Sferaco, socla.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armatura Warszawa »

  Armatura Warszawa


  Medyński Armatura przemysłowa Milanówek - przedsiębiorstwo handlowe zaprasza po wysokiej jakości zawory kulowe, zawory kołnierzowe, zasuwy nożowe, przepustnice, kompensatory, poziomowskazy i wzierniki. Armatura kwasoodporna i armatura przemysłowa - siłowniki, napędy, zawory kulowe, filtry, armatura odkuwana stal węglowa i nierdzewna, reduktory ciśnienia, zawory kołnierzowe, iglicowe, klinowe, zaporowe i zawory zwrotne - Warszawa.

  Data dodania: 26 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Akumulatory »

  Akumulatory


  ZAP Sznajder Batterien S.A. - producent akumulatorów. W ofercie akumulatory samochodowe, rozruchowe. Sprzedaż akumulatorów po atrakcyjnych cenach - zapraszamy po akumulator samochodowy, rozruchowy. Na stronie cennik detaliczny, katalog na akumulatory.

  Data dodania: 05 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ślusarz »

  Ślusarz


  Pogotowie Zamkowe 24h - Kluczyk. Awaryjne otwieranie samochodów, uruchomienie auta, otwieranie mieszkań, wymiana zamków, zgubione klucze - dorabianie kluczy i inne Usługi ślusarskie. Sprzedaż, montaż i naprawa zamków, drzwi antywłamaniowych. Ślusarz Warszawa, woj. Mazowieckie - naprawa zamka, otwieranie aut, uruchomienie samochodu - Mokotów, Wola, Ochota.

  Data dodania: 05 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wideodomofony »

  Wideodomofony


  Sklep-maksys.pl to witryna internetowa sklepu proponującego w sprzedaży zestawy alarmowe, domofony, wideo domofony, zestawy do monitoringu jak też dużo innych towarów tego rodzaju w atrakcyjnych cenach. Produkty można zakupić poprzez e-mail lub telefonicznie. Dostarczamy je prosto do Państwa miejsca zamieszkania kurierem albo Pocztą Polską. Możliwy jest także odbiór indywidualny w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wspomagania kierownicy »

  Wspomagania kierownicy


  Producent Maflow - klimatyzacja samochodowa - odbiorcami są największe światowe koncerny. Firma oferuje przewody gumowe, przewody hamulcowe, paliwowe, klimatyzacyjne oraz przewody układu chłodzenia i wspomagania kierownicy. Zapraszamy po gumowe przewody hamulcowe i paliwowe. Wyroby z gumy, stali i aluminium. Klimatyzacja do samochodów, wysokiej klasy przewody układu chłodzenia i przewody wspomagania kierownicy.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkuje »

  Produkuje


  Firma produkuje supertwarde narzędzia diamentowe - Grupa Firm Dialeks ofeujr materiały i narzędzia ścierne - wiertła rurowe, obciągacze diamentowe, ściernice cbn, wgłębniki diamentowe, Pcd, narzędzia borazonowe, pilniki, zawiesiny i pasty diamentowe. Zapraszamy po noże tokarskie, obciągacze, honowniki osełki, narzędzia diamentowe i ściernice trzpieniowe. Regeneracja obciągaczy, diament.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Głowice termiczne »

  Głowice termiczne


  Tauron oferuje głowice termotransferowe, drukarki etykiet zebra, głowice termiczne, wszywki pielęgnacyjne i wszywki odzieżowe. W ofercie także naprawa drukarek etykiet, głowice zebra, etykiety samoprzylepne. Tauron zaprasza po dyspensery etykiet i nawijarki etykiet. Etykieciarki, aplikatory etykiet, drukarki termotransferowe, folia termotransferowa. Usługi, programy i materiały. Serwis drukarek termotransferowych - Avery Dennison, CAB, Zebra.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Telewizja przemysłowa


  Hurtownia i sklep internetowy Spy-Shop. W ofercie wysokiej jakości podsłuchy, mikrokamery, rejestratory cyfrowe, kamery szpiegowskie, mini kamera, pluskwy, telewizja przemysłowa, wykrywacze podsłuchów, kamery szpiegowskie. Zapraszamy po podsłuchy, mini kamery, pluskwy, rejestratory, mikrokamery i telewizja przemysłowa cctv.

  Data dodania: 14 10 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa - nowa strona:

Adres: