’)


Prawo Podkategoria: Prawo

 • Windykacja należności Kraków »

  Windykacja należności Kraków


  Nawet żyjąc w zgodzie z prawem nie możemy wykluczyć, że przyjdzie moment gdy stwierdzimy, że powinniśmy skorzystać z pomocy prawnika. Może to być determinowane rozmaitymi perypetiami jakie mogą nas spotkać w życiu. Warto wtedy udać się po poradę do radcy prawnego, który posiada odpowiednie kwalifikacje i praktykę w zawodzie. Korzystając z jego wiedzy będziemy w stanie poznać rozwiązania na nurtujące każdego z nas pytania. Niewykluczone, że dojdzie do sytuacji, że wiedza jaką w ten sposób uzyskamy w znacznym stopniu pozwoli nam rozwikłać dręczące nas problemy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Małżeństwa »

  Małżeństwa


  Kancelaria prawa kanonicznego Veritas - porady prawne z prawa rodzinnego i opiekuńczego. Poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji - kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Konsultacja sprawy, porady prawne Warszawa, woj. mazowieckie - jak uzyskać rozwód kościelny, przyczyny nieważności małżeństwa. Porady z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, konsultacja w sprawach rodzinnych - sprawy rodzinne.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Policja »

  Policja


  Policyjni.pl - duża dawka adrenaliny tylko dla prawdziwych mężczyzn o mocnych nerwach. Porwania, morderstwa, narkotyki i wypadki opisane dokładnie od strony policyjnej. Sprawdź jak policja walczy z przestępczością, jakich metod używa i czy są one skuteczne. Do tej pory tajne akta policyjne stały się dostępne dla naszych czytelników, czyli także dla Ciebie.
  Policja wbrew opiniom to nie półgłówki, które do niczego są niepotrzebne.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Adwokat Łódź


  Kancelaria Krupiński to profesjonalna firma zajmująca się obsługą klientów z dziedziny porad prawnych, reprezentująca ich przed sądami czy urzędami. Stworzona przez adwokata Marcina Krupińskiego kancelaria, swoją główną siedzibę obrała w mieście Łodzi. Przedsiębiorstwo swoim klientom gwarantuje obsługę z różnych dziedzin prawa: rodzinnego, administracyjnego, prawa pracy. Prawnicy z Kancelarii Krupiński często wspierają poszkodowanych poradami prawnymi, uczestniczą w handlowych, czy sądowych negocjacjach, w razie potrzeby sporządzają opinie prawne, czy zajmują się windykacją należności.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka - Adwokat Rzeszów


  Szukasz profesjonalnej pomocy prawnej? Znajdziesz ją w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Krzysztofa Dolot w Rzeszowie który świadczy wszelkie usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do sprawy.
  Mecenas Krzysztof Dolot prowadzi sprawy z zakresu:
  - prawa karnego (obrońca, pełnomocnik w postępowaniu przygotowawczym, sądowym, wykonawczym oraz penitencjarnym),
  - prawa cywilnego (m. inn. rozwody, separacje, alimenty i inne sprawy rodzinne, sprawy odszkodowawcze w tym odszkodowania komunikacyjne, sprawy spadkowe)
  - prawa gospodarczego,
  - prawa pracy
  a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych w tym on -line; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, udział w negocjacjach umów, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia.
  Zapraszam do zapoznania się z ofertą zawatą na stronie internetowej.
  Tel. 602 678 102

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny adwokat Poznań »

  Profesjonalny adwokat Poznań


  Prawnik, adwokat Poznań - prawo cywilne, rodzinne, karne. Kancelaria adwokacka Olga Wawrzynkiewicz - skuteczny prawnik, adwokat w Poznaniu. Pełen zakres usług prawniczych dla firm i osób fizycznych. Prawo rodzinne, karne, cywilne, pracy, medyczne oraz prawo spółek handlowych. Kancelaria prawna Poznań - adwokat w Poznaniu serdecznie zaprasza. Skuteczna kancelaria adwokacka Poznań.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny poznań »

  Radca prawny poznań


  Kancelaria Adwokacka Gzzybkowski & Guzek świadczy usługi kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych w zakresie udzielania porad prawnych, sporządzania opinii prawnych oraz występowania przed sądami i urzędami. Radca prawny nie może reprezentować swoich klientów w sprawach karnych i karnoskarbowych, do tego upoważnieni są właśnie adwokaci.

  Data dodania: 06 12 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: