’)


Polonia Christiana - archiwum online

Internetowe archiwum czasopisma opinii Polonia Christiana to pojemna baza wiedzy, zawierająca artykuły informacyjne i publicystyczne, dotykające problemów krajowych i zagranicznych. Pismo tworzy i wydaje Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie. Jest to tani i wygodny sposób na przeglądanie online archiwum czasopisma. Ostatnie 3 numery można nabyć za 6 zł. Pozostała część archiwum Polonia Christiana jest bezpłatna. Prezentowana e-gazeta promuje takie wartości jak: kultura katolicka, rodzina, tradycja, własność, wolny rynek.

Szczegóły strony www.epch.poloniachristiana.pl:

Podlinkuj stronę www.epch.poloniachristiana.pl:

Polonia Christiana - archiwum online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pogrzeb »

  Z jednej strony samotność, obojętność – z drugiej potrzeba Bliskości, zrozumienia . Czujesz, że sam nie podołasz, a nie stać Cię na prośbę o pomoc do realnego świata. To my wyciągamy do Ciebie rękę, ponieważ wiemy, jak ciężko żyć Ci ze świadomością, że tego kogoś kochanego – już nie ma. W tym celu stworzyliśmy specjalny serwis dla osób, dotkniętych nagłą śmiercią Bliskiego . Nasz wirtualny krąg pomaga w organizacji pogrzebu, przeżycia żałoby, pogodzenia się z sytuacją, odnalezienia równowagi psychicznej . Możesz poprzez jedno kliknięcie – przesłać informację do znajomych o śmierci Bliskiej osoby w formie wirtualnego nekrologu, czy następnie klepsydry z komunikatem o pochówku. Utrwalisz pamięć o Zmarłym – dzięki zapiskom w specjalnej księdze kondolencyjnej, wychwaleniu Go we własnej mowie pogrzebowej ; oddasz cześć, zapalając symboliczną świeczkę . Ponadto, uruchomiliśmy forum dyskusyjne – które jest najlepszym miejscem do wyrażenia własnych emocji po stracie, ponieważ użytkownikami są osoby, które Cię wysłuchają i zrozumieją, ponieważ, tak, jak Ty, przeżywają żałobę.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ojciec Pio - cuda i stygmaty »

  Ojciec Pio - Droga do świętości to poruszająca, intrygująca publikacja, w której opisano cuda, stygmaty, wydarzenia z życia Ojca Pio. Liczne są książki katolickie wydane w tematyce świętych, jednakże publikacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi ukazuje wyjątkowość pewnych zjawisk, takich jak: bilokacja, stygmaty lub zapach świętości Ojca Pio. Cena prezentowanej książki to jedynie 12 zł. Warto sprawić prezent sobie lub bliskim i zamówić tę wyjątkową pozycję. Przy każdym zamówieniu przesyłamy dodatkowo w prezencie 3 unikatowe obrazki z modlitwami, które Ojciec Pio za życia odmawiał.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cudowny Medalik - pomysł na prezent w dobrej cenie »

  Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi prezentuje Cudowny Medalik - symbol wiary katolickiej, noszony przez miliony ludzi na świecie, wspierający w modlitwie, dający ufność, spokój ducha i równowagę. Medalik jest solidnie, dwustronnie wykonany i kosztuje niewiele - 12 zł. Gratis dołączamy do niego książkę Dar Maryi na trudne czasy, w której znaleźć można nowennę do NMP. Jest to ciekawy pomysł na prezent dla bliskich. Ten medalik maryjny sprawił, iż wielu ludzi powróciło do Kościoła Katolickiego i ponownie znalazło radość z uczestnictwa we wspólnocie chrześcijańskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową, gdzie można dowiedzieć się więcej o tym czym jest medalik i dołączona gratis książka.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »