’)


Wrocław Podkategoria: Wrocław

 • Domi Polska Sp. z o.o.- Firma Budowlana »

  Domi Polska Sp. z o.o.- Firma Budowlana


  Firma świadczy usługi w charakterze generalnego wykonawcy, generalnego realizatora inwestycji czy wykonawcy powierzonego zakresu robót. Wykonujemy prace budowlano-modernizacyjne w pełnym zakresie wg indywidualnych potrzeb i wymagań inwestorów.
  Zakres prac oferowanych przez firmę:
  hale przemysłowe i magazynowe,
  obiekty handlowe,
  budownictwo wielorodzinne,
  drogi, ulice, place manewrowe i parkingi,
  kompleksowe remonty i renowacje.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Wrocław »

  Usługi pogrzebowe Wrocław


  Zakład pogrzebowy położony we Wrocławiu pomaga w profesjonalnej organizacji pożegnania bliskiej osoby. Udostępnia również usługi kremacji, gwarantujemy pomoc w ustaleniu odpowiedniego terminu wykonania kremacji jak też miejsca pochowania prochów. Kremacja przeprowadzana jest w piecu kremacyjnym, który zazwyczaj opalany jest olejem opałowym lub gazem. Przebieg spopielania analizuje komputer i odbywa się to w pełni automatycznie. Przez te wszystkie lata działalności misją naszego przedsiębiorstwa firmy była fachowa pomoc w przygotowaniu pożegnania bliskiej osoby. Nasze wszystkie usługi pogrzebowe to pewność kompleksowej oraz spersonalizowanej obsługi.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje kościołów Wrocław »

  Dekoracje kościołów Wrocław


  Proponujemy swoje usługi dekoracji weselnych w całym Wrocławiu jak również tutejszych obszarach. Dzięki bogatemu doświadczeniu w całej branży ślubnej, służymy fachową poradą w kwestii organizacji dekoracji ślubnej. Robimy niepowtarzalne dekoracje weselne i też ślubne, odpowiadające zapotrzebowaniom i oczekiwaniom. Zapraszamy do długoterminowej owocnej współpracy.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wrocław

Wrocław - nowa strona:

Adres: