’)


Kraków Podkategoria: Kraków

 • Ogród z Klimatem - Projekt ogrodu »

  Ogród z Klimatem - Projekt ogrodu


  Firma „Ogród z Klimatem” to między innymi profesjonalne projektowanie ogrodów oraz urządzanie terenów zieleni. Projektowanie ogrodów to przede wszystkim solidne rozplanowanie ogrodu. Na etapie projektu warto wyodrębnić strefy: dekoracyjną, użytkową i wypoczynkową.Wbrew pozorom projektowanie ogrodów nie jest to łatwą pracą. Samo projektowanie ogrodów poprzedza się rozeznaniem w terenie i odpowiedzenie sobie na pytanie, jakie zadania w przyszłości będzie pełnił nasz ogród, jak wiele osób będzie z niego korzystało,, musimy wiedzieć jak wiele czasu będziemy mogli przeznaczać na bieżącą opiekę nad ogrodem. Ogród z Klimatem, ul. Balanówka 16, Kraków, 30-394, 12 269 06 62.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przecinarki taśmowe Bomar »

  Przecinarki taśmowe Bomar


  Oferujemy wysokiej jakości bimetaliczne piły taśmowe. Piły do metalu wykonane są z bimetalicznej stali M42. Przeznaczeniem naszych pił taśmowych jest cięcie stali niestopowej, stopowej, szybkotnącej, kwasoodpornej, żeliwa, miedzi oraz aluminium. Ofertę uzupełniają piły stolarskie oraz trakowe do cięcia drewna. Własna zgrzewalnia oraz zaplecze magazynowe pozwala na szybką realizację zleceń. Nasza firma jest również sprzedawcą przecinarek taśmowych Bomar oraz Pegas Gonda. Posiadamy profesjonalny i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szeroki asortyment oryginalnych części Bomar i Pegas, a także służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej przecinarki taśmowej.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Włączniki światła »

  Włączniki światła


  Wszystkie lampy nie posiadające włącznika nie realizuje swojej roli, tym samym najzwyklejsze w świecie włączniki światła są jednym z najbardziej potrzebnych i niedocenionych jednocześnie osprzętów naszego budynku. Sklep www pstryczki.com.pl ma profesjonalny osprzęt znanych marek produkujących wyłączniki do światła, gniazdka elektryczne oraz kontakty elektryczne. Najlepsze firmy to Kontakt-Simon, Ospel, Schneide-Electric i produkty tych firm są wyodrębnione na stronie głównej sklepu. O ile nie odnajdą Państwo poszukiwanego artykułu w sklepie jesteśmy w stanie go dla Was zamówić. Zamówienie Przywozimy bardzo szybką firmą kurierską toteż zakupy robi się z przyjemnością. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kraków

Kraków - nowa strona:

Adres: