’)


Forum dyskusyjne Podkategoria: Forum dyskusyjne

 • Forum Młodzieżowe »

  Forum Młodzieżowe


  Serdecznie zapraszam wszystkich zaineteresowanych na najlepsze forum dla nastolatek w internecie.
  Czeka Cię tam mnóstwo atrakcji: forumowe konkursy, wciągające wątki, bardzo wielu sympatycznych użytkowników.
  Na forum znajdziesz m.in, takie działy jak uczucia, edukacja, muzyka, film i wiele innych! Sprawdź.
  Przekonaj się sam, zarejestruj się by zapoznać się z naszymi forumowiczami oraz by wziąć udział w dyskusjach.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Alfa Romeo »

  Forum Alfa Romeo


  Forum klubu Alfa Romeo - Alfaholicy, zostało założone w 2005 roku. Posiada blisko 300 tys. postów oraz prawie 10 tys. użytkowników. Nad forum czuwa zespół moderatorów, który jest opłacany przez administrację, przesiadują oni na forum 24/7 po to by dbać o odpowiedni poziom. Najbardziej aktywnymi działami na forum naszego klubu to Alfa 156, 147, 166, 155 i 145. Najwięcej rozrywki dostarcza użytkownikom dział Forum ogólne o Alfa Romeo, gdzie użytkownicy często wklejają filmiki z youtube lub newsy ze świata motoryzacji.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mforum »

  Mforum


  Właściwie każde dobrze działające forum dyskusyjne posiada unikalną strukturę funkcjonowania. Cała tajemnica w dobrze rozwijającym się mforum tkwi w jego tematyce i aktywności zarejestrowanych na nim użytkowników. Szczególnie aktywnym użytkownikom administrator strony popularnie nazywany adminem może przyznać tytuł moderatora. Rolą moderatora jest ocena komentarzy i pełne ich udostępnianie albo wycofanie na witrynie internetowej. Moderator może też blokować wątki i w pełni je przerabiać. Istnieje szereg mocno rozbudowanych for dyskusyjnych gdzie funkcje moderatora pełni spora ilość użytkowników. Posiadają oni różnoraki zakres praw i obowiązków ustalonych poprzez administratora. Polecamy mforum.pl

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Odszkodowania


  Aktualnie bardzo ciężko jest odzyskać należne nam pieniądze. Doskonale rozwinięta biurokracja oraz problemy finansowe Państwa też na to wpływają. Na szczeście została wykreowana taka witryna WWW forum.odzyskujemy-odszkodowania.pl. W naszej ofercie posiadamy wszystkie informacje na temat odszkodowań m.in. odszkodowania za błędy medyczne-lekarskie, za wypadek przy pracy, za wypadek drogowy, powypadkowe. Za pomocą tego forum o odszkodowaniach pomagamy odzyskać odszkodowania powypadkowe. Co więcej na Państwa pytania związane z wypadkiem w pracy odpowiada specjalista, dlatego też uzyskają Państwo profesjonalną pomoc. Jeżli masz kłopoty z odebraniem odszkodowania, koniecznie wstąp na nasz serwis internetowy. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fifa »

  Fifa


  Strona graczy Fifa 12 online. Możliwość grania w turniejach na trzech platformach PC, Playstation 3 oraz Xbox 360. W bazie forum są rozgrywki pucharowe, ligowe, turnieje manager fifa oraz turnieje klanowe. Atrakcją jest ciesząca się dużą popularnością liga typera która oferuję typowanie spotkań z całego świata. Forum jest partnerem EA Sports Polska co wpływa na prestiż rozgrywek. Witryna istnieje od stycznia 2008 roku i jest najdłużej działająca w Polsce stroną gry online FIFA. Warto zwrócić uwagę na skrypt ladder 1on1 automatycznie liczący ranking graczy.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum Gier Strategicznych »

  Forum Gier Strategicznych


  Forum Gier Strategicznych. Biblioteka Gier. Strategie turowe i rts. Wojenne gry strategiczne, taktyczne i operacyjne. Liga, turnieje, mistrzostwa. Recenzje, poradniki i download gier strategicznych. Dyskusje na temat wojskowości i historii II wojny światowej. Generale - dołącz do gildii!

  Data dodania: 06 06 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne - nowa strona:

Adres: