’)


Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Motorowerowe »

  Motorowerowe


  Nauka jazdy na motor, kurs motocyklowy - Małopolska Szkoła Motocyklowa zaprasza na profesjonalne szkolenia motorowerowe i kursy motocyklowe w Krakowie. W ofercie kursy podstawowe - prawo jazdy kat. A, A1, AM (kursy motorowerowe). Dobrze wyszkoleni motocykliści. Grupa instruktorów zaprasza na treningi i szkolenia prawa jazdy na motocyklu oraz kursy motocyklowe w Krakowie - prawo jazdy kat A, karta motorowerowa, woj. małopolskie.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Coaching


  Coaching ICC stanowi wielce wyjątkowe rozwiązanie dla osób chętnych do nauczenia się danych zagadnień czy też wykształcenia w sobie pewnych umiejętności. Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami oraz także sprawdzenia osobiście, jak przeprowadzany jest coaching przy pełnym skupieniu się na Państwa potrzebach. Wychodzimy z założenia, że nasza oferta to coś więcej niż zwyczajny system szkoleń. poza tym oprócz kładzenia nacisku na naukę, monitorujemy, by wszyscy zainteresowani czuli się przyzwoicie, korzystając z oferowanych rozwiązań, jednakże nie myślimy nawet o tym, ażeby ograniczać cech pozostałych opcji dostępnych dla tych osób pragnących pracować nad swoim wizerunkiem. De facto coaching to nie to samo co jakiś kurs, psychoterapia albo consulting. W projekcie coaching icc dajemy wolną rękę, aby to właśnie Państwo byli w stanie zdefiniować własne cele oraz aby były one główne - wyznaczały punkt, na jakim będziemy się skupiać. Zapraszamy do sprawdzenia, na ile nasz potencjał kształtuje się w faktycznej kooperacji. Nie wywieramy na nikim nacisku, jesteśmy po prostu konsultantami, stanowimy wsparcie oraz także wskazujemy stronę, w jaką trzeba iść. Współpraca z nami jest wartościowa nawet wtenczas, gdy ktoś jest osobą bardzo samodzielną i z trudem nawiązuje relacje jako podmioty podrzędne.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca maturalna »

  Praca maturalna


  Jeśli Prezentacje maturalne przyprawiają cię o zawrót głowy, a ty chcesz bezboleśnie zdać egzamin i zacząć śnić o czarujących zajęciach z architektury krajobrazu, budowie maszyn czy tablicy Mendelejewa, rozważ wcześniej o swoim wystąpieniu. Twoje prace maturalne z języka polskiego, powinny być przygotowane w sposób profesjonalny! Wybierz łatwy, atrakcyjny cię temat, który być może żąda tylko delikatnego pogłębienia posiadanej już wiedzy. Następnie, przygotuj wystąpienie i skonsultuj je z osobami, które obroniły już swoje prace maturalne. Sporządzona w ten sposób, gotowa praca maturalna, bez wątpienia będzie twoją dotkliwą stroną w ciągu egzaminu.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Anglii »

  Prawo jazdy w Anglii


  Wizytówka www firmy zajmującej się kompleksowym szykowaniem kursów i szkoleń dla przyszłych kierowców z UK. Uzyskasz od nas informacje szkoleniowe, odpowiedzi na każde pytanie oraz możliwość doboru terminów. Wszystko to w niskich cenach, których nie dostrzeżesz u konkurencji. Przedsiębiorstwo działa już od parunastu lat proponując kursy i szkolenia na prawo jazdy wszystkich kategorii w UK, przekonaj się sam i zasil grono zadowolonych kontrahentów.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Nauka jazdy Wrocław


  Strona szkoły jazdy we Wrocławiu. Jesteśmy młodym zespołem instruktorów nauki jazdy. Dzięki nam, zrobienie prawa jazdy będzie szybkie i przyjemne. Wejdź i zapisz się na kurs prawa jazdy bez potrzeby wychodzenia z domu. Sprawimy, że nauka jazdy w labiryntach Wrocławia stanie się przyjemna i bezstresowa.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie z Excela - Perfect And Practical »

  Szkolenie z Excela - Perfect And Practical


  Jesteśmy moderatorami i ekspertami na największym polskim forum tematycznym odnośnie Excela, czyli www. excelforum. pl Zapraszamy do lektury naszych artykułów, których zadaniem jest propagowanie informacji na temat Excela wśród jego potencjalnych użytkowników. Artykuły są pisane przez członków naszego zespołu oraz zaproszonych gości. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą szkoleń.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne 2011 »

  Prezentacje maturalne 2011


  Internetowe centrum informacji egzaminacyjno-maturalnych dla abiturientów. Świadczymy szeroki zakres nauczania on-line, za pomocą specjalistycznych materiałów edukacyjnych. Dzięki wyspecjalizowanym poradom wyjaśniamy techniki opracowywania prezentacji maturalnej na ustny egzamin. Dajemy wskazówki w doborze fachowej literatury do pracy. Poddajemy analizie najciekawsze motywy literackie, które mają swoją obecność w pracach maturalnych. Na przykładach prezentujemy sposoby budowania dobrego konspektu prezentacji. Krok po kroku przedstawiamy obecnie obowiązujące zasady maturalne 2011, nałożone przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii »

  Prawo jazdy w Wielkiej Brytanii


  Przydatne informacje dla wszystkich ludzi zainteresowanych prawem jazdy w Anglii i nie tylko. Wszędzie panuje stwierdzenie że prawo jazdy w UK to zdecydowanie mniej wysiłku i formalności niż w Polsce i tak rzeczywiście jest. Publikujemy też różnego gatunku materiały szkoleniowe w tym przykładowe testy przełożone na nasz język. Podczas całego trwania egzaminu teoretycznego możesz skorzystać z pomocy polskiego lektora, którego usłyszysz w nausznikach. Ubezpieczenie samochodu w Anglii też możesz dokonać za pomocą naszej firmy. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Wejherowo »

  Kursy prawa jazdy Wejherowo


  Ośrodek Szkolenia Kierowców Wejherowo - Piotr Kotowski. Zapisy na kurs na prawo jazdy kat B. Solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria B - nauka jazdy, kurs prawo jazdy Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Reda i okolice. Możliwość telefonicznej rezerwacji - serdecznie zapraszamy. Kliknij w link i zobacz więcej na stronie. Na stronie oferta - z nami zdasz egzamin na prawo jazdy kat b.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia


  Nasze przedsiębiorstwo jest świadome faktu, że człowiek jest jednostką indywidualną, a to znaczy, że w każdym znajdują się różne cechy, których wydobycie wymaga wielu ćwiczeń. Świadczymy zatem szereg szkoleń, w tym szkolenia interpersonalne, informatyczne, szkolne a także indywidualne. Przeprowadzane kursy Łódź mają charakter zamknięty lub otwarty. Na życzenie klienta organizujemy szkolenia Łódź w jego siedzibie. Każdy kurs Warszawa i każde szkolenie Łódź to usługa świadczona rzeczowo i z pasją.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs przygotowawczy na architekturę w Krakowie »

  Kurs przygotowawczy na architekturę w Krakowie


  Kurs istnieje od trzynastu lat. Nasi uczniowie studiują na Wydziale Architektury, na kierunkach: Architektura i Urbanistyka oraz Architektura Krajobrazu Politechniki Krakowskiej, jak również Sztuka Ogrodowa i Architektura Krajobrazu Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

  Zajęcia prowadzone są w małych, najwyżej 7-osobowych grupach. Pozwala to na indywidualną pracę z każdym uczestnikiem kursu, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i osiągnięcie biegłości w realizowaniu zadań rysunkowych.

  Nasz program przystosowany jest dla osób początkujących, nie posiadających doświadczenia rysunkowego, jak i dla zaawansowanych. Realizujemy zadania podstawowe oraz tematy o podwyższonym stopniu trudności.

  Zajęcia prowadzone przez architektów - nauczycieli akademickich obywają się od października do czerwca.

  Czas trwania zajęć - 4 godziny zegarowe tygodniowo.

  Jeżeli pragniesz studiować architekturę, architekturę krajobrazu bądż sztukę ogrodową - zapraszamy na nasze zajęcia!
  Zapraszamy na naszą stronę Internetową:
  http://www.studiobpk.pl/studio_rysunku/
  KURS RYSUNKU ODRĘCZNEGO W KRAKOWIE
  tel: 602-369-159; 012-638-57-31

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia


  Szkolenia dla dużego biznesu i pracodawców inwestujących w rozwój swojej kardy kierowniczej i ekspertów. To właśnie szkolenia prezentowane na stronie www Wrocławskiej firmy Vademecum. Prawdziwy potentat w branży kursów i szkoleń, który ma na koncie coroczne szkolenia dla ponad 3 tysięcy osób. Do największych pracodawców korzystających z usług firmy należą np. Orlen.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Team building »

  Team building


  Warsztaty integracyjne – nie masz bladego pojęcia, na które warto się zapisać? Odwiedzając prezentowaną witrynę www na pewno dowiesz się, które szkolenie integracyjne będzie dla ciebie odpowiednie. Znajdziesz tu sporo ciekawych scenariuszy, z których każdy został szczegółowo opisany. Zainteresowani mogą również odnaleźć dużo szkoleń oraz scenariuszy z zakresu procesjonalnego team buildingu. Jeżeli nie odnajdziesz ciekawego szkolenia, albo też chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej, możesz wpisać swój adres mailowy na listę newslettera i otrzymywać najnowsze informacje.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal studencki »

  Portal studencki


  Ciekawy portal studencki zachęca do systematycznych odwiedzin i lektury nowości! Tylko u nas otrzymasz tak dużo przydatnych wiadomości w jednym miejscu, dostępnych o każdej porze dnia i nocy. U nas przeczytasz, na jakie studia zaoczne warto iść, jakie są przyszłościowe studia podyplomowe, które uczelnie w Polsce mają najgorsze opinie, gdzie żak może spać, jadać i bawić się, pracować oraz poznać nowych przyjaciół. Nasz serwis jest pełny i kompleksowy, możesz aktywnie ho budować lub sugerować nam, co przydałoby się w nim umieścić. Sprawdź także, czy w naszej bazie są interesujące Cię uniwersytety i uczelnie wyższe, ciekawe kierunki, propozycje wakacyjne i na zatrudnienie, stancje i wiele wiele innych. Nowoczesny portal studencki udostępnia pomocne wiadomości, humor i porady – zapraszamy.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Szkolenia Warszawa


  Znaczna część usług, które oferujemy skierowane są szczególnie do zakładów pracy, które kładą nacisk na trwały rozwój swoich pracowników. Spośród dużej liczby przeprowadzanych szkoleń na bank znajdą się takie, które będą pasować do czynności wykonywanych podczas pracy. Szkolenia Łódź oferowane za sprawą naszych specjalistów to zastrzyk dużej dawki praktycznej wiedzy!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia


  Konsultant - Szkolenia bhp Warszawa, woj. mazowieckie. Szkolenia pracodawców i pracowników bhp - konsulting, instrukcje, doradztwo bhp Warszawa. Nadzór zakładów pracy, regulaminy ppoz, prawo pracy, ocena ryzyka zawodowego i inne zadania. Doradztwo bhp wypadki - Szkolenia ppoz W Warszawie.

  Data dodania: 27 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna Chińska - szkolenia »

  Medycyna Chińska - szkolenia


  Na stronie zamieszczone są informacje na temat medycyny chińskiej takie jak: aktualny kalendarz wydarzeń związanych z medycyną chińską to jest: akupunkturą, ziołolecznictwem, dietetyką chińską, oraz teorią klasyczną Tradycyjnej Medycyny Chińskiej - w Polsce. Strona zawiera również wykaz kursów, warsztatów, wykładów oraz szkoleń podstawowych i zaawansowanych z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a także informacje na temat wykładowców zajmujących się TCM. Ponadto na stronie znajdują się linki do stron zaprzyjaźnionych o podobnej tematyce.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum Edukacji - kursy maturalne »

  Polskie Centrum Edukacji - kursy maturalne


  Polskie Centrum Edukacji jest instytucją oświatową, która posiada wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych.
  Powyższy wpis oznacza, że prowadzone kursy maturalne posiadają nadzór merytoryczny Kuratorium Oświaty.
  Kursy do matury to najlepszy sposób, aby powtórzyć materiał wymagany na egzaminie. Kursy przygotowawcze do matury dają również możliwość sprawdzenia wiedzy podczas odbywającego się na koniec kursu egzaminu próbnego.
  Kurs maturalny ma również za zadanie przybliżyć słuchaczom formalne aspekty egzaminu.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osiągnięcie pełnego zadowolenia »

  Osiągnięcie pełnego zadowolenia


  Szkolenia dla kelnerów, Szkolenia gastronomiczne, propagowanie sprawdzonych rozwiązań - HR System - manager gastronomii, kurs kelnerski i szkolenia kelnerów. Gastronomia - manager gastronomii, trener gastronomii. Stosujemy liczne metody aktywizujące, zarządzanie zespołem, ćwiczenia indywidualne, umiejętnośc komunikacyjne. Szkolenia kelnerskie i managerskie są szkoleniami zamkniętymi, dedykowanymi dla restauracji i hoteli. Doradztwo dla gastronomii - kursy barmańskie, trener kelner, szkolenie kelner, szkolenia horeca. HR System to pomoc hotelarzom i restauratorom, podnoszenie jakości świadczonych usług, umocnienie pozycji rynkowej. Zapewniamy osiągnięcie pełnego zadowolenia.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener osobisty »

  Trener osobisty


  Kurs Trener Osobisty polecany jest przede wszystkim dla osób mających uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej plus specjalność FITNESS ĆWICZENIA SIŁOWE, FITNESS NOWOCZESNE FORMY GIMNASTYKI lub tytuł magistra wf.
  Osoby nie posiadające odpowiedniego wykształcenia mogą także przystąpić do szkolenia. Kurs Trenera Osobistego nie daje jednak uprawnień państwowych, ponieważ takowe nie widnieją w rozporządzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
  Po przebytym szkoleniu i zdanym egzaminie kursanci dostają certyfikat trenera osobistego fitness zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
  Zajęcia prowadzą: Agnieszka Szwankowska oraz dr Aleksandra Zarębska.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: