’)


Szkoła Pływania

Portal zawierający testy różnego rodzaju a w nim również testy pływackie. Sprawdź swoje możliwości dotyczące wiedzy na temat pływania, stylów pływackich i wszystkie tego co związane z wodnymi sportami. Dodatkowo możesz obejrzeć strony internetową szkółki pływackiej z Nowego Sącza i zapisać się na lekce pod fachowym okiem instruktora. Nauka od podstaw jak również doskonalenie.

Szczegóły strony www.megatest.pl/profil, nsplywac:

Podlinkuj stronę www.megatest.pl/profil, nsplywac:

Szkoła Pływania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Skuteczne kursy na prawo jazdy w Warszawie z dojazdem do kursanta w oznaczone miejsce, oraz jazdy doszkalające Warszawa, oferuje OSK Q-Mobil. Nasza firma szkoleniowa jest uznawaną marką na rynku w Warszawie, reprezentujemy wysoki poziom prowadzonych kursów na prawo jazdy jak i jazd doszkalających w Warszawie. Programowe kursy na prawo jazdy składają się z części teoretycznej obejmującej cykl wykładów zgodnych z programem szkolenia kandydatów na kierowców, zakończonych egzaminem wewnętrznym teoretycznym, oraz część praktyczną szkolenia, czyli jazdę samochodem pod nadzorem instruktora nauki jazdy. Podczas części praktycznej nauki jazdy, realizowane są zadania na placu manewrowym OSK, czyli omówienie elementów pojazdu odpowiedzialnych bezpośrednio za bezpieczeństwo jazdy, przygotowanie się do jazdy, jazda pasem ruchu do przodu i tyłu tzw. jazda po łuku, ruszanie na wzniesieniu z hamulca ręcznego. Jazdy w ruchu drogowym, obejmują zagadnienia z zakresu umiejętność prowadzenia pojazdu w małym, średnim i dużym natężeniu ruchu kołowego pojazdów, przejazdu przez skrzyżowania o ruchu okrężnym, z sygnalizacją świetlną, z znakami wyznaczającymi pierwszeństwo przejazdu, drogami dwu i jednokierunkowymi, i inne zadania przewidziane charakterystyką absolwenta kursu. Po odbyciu przewidzianej ustawą liczby godzin jazd praktycznych, instruktor prowadzący szkolenie decyduje, czy kursant może przystąpić do egzaminu wewnętrznego praktycznego. Jeżeli umiejętności danego uczestnika kursu nie są zadowalające wspólnie z instruktorem ustalają liczbę godzin jazd doszkalających, niezbędnych do zakończenia szkolenia. Po pozytywnym zakończeniu egzaminu wewnętrznego praktycznego kursant otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu, uprawniające go do zdawania egzaminu państwowego w WORD Warszawa ul. Radarowa, Odlewnicza i Powstańców Śląskich, Ochota, Okęcie, Bemowo, Bródno, Śródmieście, Mokotów, Gocław, Stegny, lub dowolnym WORD w kraju.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bliżej wiedzy »

  Bliżej wiedzy jest nowoczesnym ośrodkiem oferującym e-learning.
  Nasze bogate doświadczenie w e-learningu połączone ze starannie dobraną kadrą przekładają się na sukces naszych kursantów.
  W naszej ofercie znajdą Państwo następujące szkolenia:
  -Szkolenie Wirtualny Tuning
  -Szkolenia Asertywność
  -Szkolenie Perswazja
  -Szkolenie dla menadżerów sprzedaży
  -Szkolenie zarządzanie czasem
  -Szkolenie budowa wizerunku
  -Szkolenie prezentacje handlowe
  -Szkolenie komunikacja z trudnym klientem
  -Szkolenia sprzedażowe
  -Szkolenia dla sprzedawców
  Misją portalu wiedza blizej jest także pomoc urzędnikom administracji publicznej w osiąganiu niezbędnych kompetencji do pełnienia służby publicznej poprzez szkolenia elearningowe.
  Dajemy Państwu możliwość podnoszenia swoich kompetencji nie tylko w wybranym przez Państwa kursie, ale przede wszystkim w dogodnym dla Państwa czasie . Wystarczy jedynie, że mają Państwo dostęp do internetu i posiadają konto na stronie blizejwiedzy.pl. Kosztuje to naprawdę niewiele, a korzyści jakie płyną ze współpracy z nami są ogromne. Nie muszą już Państwo wyjeżdżać, zaniedbywać swoich obowiązków, a po powrocie nadrabiać zaległości spowodowanych wyjazdem na szkolenie.
  Szkolenie zarządzanie czasem, szkolenie budowa wizerunku czy szkolenie prezentacje handlowe podniosą wiedzę pracowników na różnorodnych stanowiskach. Szkolenia asertywność, szkolenie perswazja, szkolenie komunikacja z trudnym klientem, szkolenia dla sprzedawców czy szkolenie dla menadżerów sprzedaży są przeznaczone dla wszystkich zajmujących się sprzedażą czy obsługą klienta.

  Elearning to także możliwość kontrolowania pracy swoich pracowników w procesie nabywania nowych kompetencji. Jesteśmy także gotowi do współpracy w zakresie przygotowywania kursów pod zamówienie.
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=110
  www.blizejwiedzy.pl/mod/resource/view.php?id=129

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo danych w firmie w internecie »

  Szkolenia ABI - Inbase: dane osobowe. Misja firmy to ochrona danych osobowych - realizujemy to poprzez oferowane usługi i produkty. Kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji (bezpieczeństwo w sieci). Kliknij link i zobacz co polecamy - szkolenie ABI, dane osobowe, profesjonalne bezpieczeństwo w internecie 27001.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »