’)


Nauka pywania w Nowym Sczu

Jeli nie umiesz pywa a chciaby si tego nauczy, koniecznie zajrzyj na nasz stron internetowa gdzie prezentujemy swoja ofert skierowan do dzieci i osb dorosych. Posiadamy kilkuletnie dowiadczenie w nauce pywania od podstaw jak i doskonaleniu pywania ronymi stylami. Charakteryzujemy si jako szkoa podchodzca indywidualnie do kadego ucznia, aby mg bezstresowo i z przyjemnoci zgbia tajniki pywania. Zapraszamy na baseny w Chemcu i Nowym Sczu.

Szczegóły strony szkola-plywania.nsacz.eu:

Podlinkuj stronę szkola-plywania.nsacz.eu:

Nauka pywania w Nowym Sczu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Geografia »

  Portal Geograficzny - geografia, matura z geografii nie będzie problemem. Zadania maturalne, matura próbna, testy z geografii, kursy, informacje i galeria. Mapa konturowa Europy, testy online z geografii. Mapy konturowe, galeria geograficzna, wypracowania, ciekawostki, tabele geograficzne. Książki do matury, programy, filmy geograficzne, gry z geografii

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Lublin »

  Wyróżniająca się szkoła językowa położona w Lublinie, dysponująca bogatym ponad piętnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków na przeróżnych szczeblach zaawansowania. Jedyna w Lublinie i w całym regionie szkoła posiadająca licencję do odbioru jedenastu egzaminów Goethe-Institut. Szkoła przeprowadza kursy na najwyższym poziomie – zobacz sam.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu. Przyjdź i przekonaj się sam!

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »