’)


Nauka pływania w Nowym Sączu

Jeśli nie umiesz pływać a chciałbyś się tego nauczyć, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetowa gdzie prezentujemy swoja ofertę skierowaną do dzieci i osób dorosłych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w nauce pływania od podstaw jak i doskonaleniu pływania rożnymi stylami. Charakteryzujemy się jako szkoła podchodząca indywidualnie do każdego ucznia, aby mógł bezstresowo i z przyjemnością zgłębiać tajniki pływania. Zapraszamy na baseny w Chełmcu i Nowym Sączu.

Szczegóły strony szkola-plywania.nsacz.eu:

Podlinkuj stronę szkola-plywania.nsacz.eu:

Nauka pływania w Nowym Sączu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs francuskiego »

  Szkoła językowa Warszawa - zapraszamy na kurs francuskiego. Nauka francuskiego tylko przy doświadczonych nauczycielach. Podszkol swój francuski z espacefrancais! Szkoła językowa Warszawa - zapraszamy na kurs francuskiego. Nauka francuskiego tylko przy doświadczonych nauczycielach. Podszkol swój francuski z espacefrancais!

  Data dodania: 05 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiej szkoły językowej Atrius. Prowadzimy kursy językowe takich języków jak: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski. Nasza szkoła językowa jest ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, istnieje więc możliwość zdawania u nas egzaminów na certyfikaty FCE, CAE i wiele innych. Nauka każdego języka dostosowana jest do umiejętności i możliwości czasowych każdego kursanta. Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu. Przyjdź i przekonaj się sam!

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski KrakĂłw »

  Centrum Językowe Everest to szkoła z pasją, pomysłem, wysoką jakością nauczania i profesjonalną kadrą. Stosuje nowoczesne metody nauczania oraz ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany jest do indywidualnych predyspozycji słuchaczy, co przyspiesza proces doskonalenia umiejętności językowych. Szkoła prowadzi kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, norweskiego, polskiego oraz wielu innych w zależności od potrzeb klientów. Organizuje lekcje indywidualne, grupowe oraz zajęcia dla firm.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »