’)


Nauka pływania w Nowym Sączu

Jeżeli nie umiesz pływać a chciałbyś się tego nauczyć, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetowa gdzie prezentujemy swoja ofertę skierowaną do dzieci i osób dorosłych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w nauce pływania od podstaw jak i doskonaleniu pływania roznymi stylami. Charakteryzujemy się jako szkoła podchodząca indywidualnie do każdego ucznia, aby mógł bezstresowo i z przyjemnością zgłębiać tajniki pływania. Zapraszamy na baseny w Chełmcu i Nowym Sączu.

Szczegóły strony szkola-plywania.nsacz.eu:

Podlinkuj stronę szkola-plywania.nsacz.eu:

Nauka pływania w Nowym Sączu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 44

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia magisterskie »

  WWSH im. B. Prusa: szkoły wyższe, uczelnie Warszawa. Studia humanistyczne, licencjackie, magisterskie, uzupełniające i podyplomowe - filologia polska, kulturoznawstwo, dziennikarstwo Warszawa. Filologia polska, polonistyka, socjologia kultury, wiedza o kulturze - uczelnie niepubliczne, szkoły wyższe Warszawa.

  Data dodania: 16 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku Kraków MDK-KURS zaprasza na rysunek architektoniczny »

  Rysunek architektoniczny to podstawa egzaminu na studia architektury.

  Szkoła rysunku Kraków MDK-KURS prowadzi lekcje rysunku do 2004 roku. Program kursu podporządkowany wymaganiom egzaminu na architekturę Politechniki w Krakowie, sprawdzone metody nauki i doświadczenie prowadzących zapewniają opanowanie technik rysunkowych w praktyce i umiejętności promowane na egzaminie w Krakowie.

  MDK-Kurs rysunku Kraków zaprasza na stronę internetową po dotakowe informacje o aktualnej ofercie i wolnych terminach zajęc.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Lublin »

  Wyróżniająca się szkoła językowa położona w Lublinie, dysponująca bogatym ponad piętnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków na przeróżnych szczeblach zaawansowania. Jedyna w Lublinie i w całym regionie szkoła posiadająca licencję do odbioru jedenastu egzaminów Goethe-Institut. Szkoła przeprowadza kursy na najwyższym poziomie – zobacz sam.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »