’)


Edukacja i nauka Kategoria: Edukacja i nauka

Tutaj wstaw opis kategorii Edukacja i nauka

Seowiec.pl - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła Pływania »

  Szkoła Pływania


  Portal zawierający testy różnego rodzaju a w nim również testy pływackie. Sprawdź swoje możliwości dotyczące wiedzy na temat pływania, stylów pływackich i wszystkie tego co związane z wodnymi sportami. Dodatkowo możesz obejrzeć strony internetową szkółki pływackiej z Nowego Sącza i zapisać się na lekce pod fachowym okiem instruktora. Nauka od podstaw jak również doskonalenie.

  Data dodania: 18 12 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka pływania w Nowym Sączu »

  Nauka pływania w Nowym Sączu


  Jeżeli nie umiesz pływać a chciałbyś się tego nauczyć, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetowa gdzie prezentujemy swoja ofertę skierowaną do dzieci i osób dorosłych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w nauce pływania od podstaw jak i doskonaleniu pływania roznymi stylami. Charakteryzujemy się jako szkoła podchodząca indywidualnie do każdego ucznia, aby mógł bezstresowo i z przyjemnością zgłębiać tajniki pływania. Zapraszamy na baseny w Chełmcu i Nowym Sączu.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Elementy sukcesu »

  Elementy sukcesu


  Różne są powody dla których chcemy osiągnąć w życiu sukcesy jak również różne są elementy, które się na ten sukces składają. Niezależnie od tego w czym chcemy odnieść sukces, ważne jest to że zawsze doskonałym katalizatorem podczas osiągania sukcesu jest rozwój osobisty. Możemy chcieć zostać dobrymi biznesmenami, doskonałymi inwestorami czy po prostu wspaniałymi rodzicami. Jednak niemożliwe jest osiągnięcie tych celów bez pracy nad sobą. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu edukacyjnego, na którym poznasz nie tylko podstawy tego jak osiągać sukcesy.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczeństwo danych w firmie w internecie »

  Bezpieczeństwo danych w firmie w internecie


  Szkolenia ABI - Inbase: dane osobowe. Misja firmy to ochrona danych osobowych - realizujemy to poprzez oferowane usługi i produkty. Kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji (bezpieczeństwo w sieci). Kliknij link i zobacz co polecamy - szkolenie ABI, dane osobowe, profesjonalne bezpieczeństwo w internecie 27001.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Team building »

  Team building


  Warsztaty integracyjne – nie masz bladego pojęcia, na które warto się zapisać? Odwiedzając prezentowaną witrynę www na pewno dowiesz się, które szkolenie integracyjne będzie dla ciebie odpowiednie. Znajdziesz tu sporo ciekawych scenariuszy, z których każdy został szczegółowo opisany. Zainteresowani mogą również odnaleźć dużo szkoleń oraz scenariuszy z zakresu procesjonalnego team buildingu. Jeżeli nie odnajdziesz ciekawego szkolenia, albo też chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej, możesz wpisać swój adres mailowy na listę newslettera i otrzymywać najnowsze informacje.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, Angielski »

  Kursy językowe, Angielski


  Studium Języków Obcych - polski dla obcokrajowców, kursy językowe, kursy angielskiego Warszawa. Szkoła językowa Warszawa - wysoki poziom kursów i profesjonalni lektorzy języków. Kursy angielskiego w Warszawie - wakacyjne kursy językowe, konwersacje angielski Warszawa. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa. Także angielski dla firm w Warszawie.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje śpiewu »

  Lekcje śpiewu


  Krakowski Instytut Sztuki Wokalnej to szkoła oraz studia zarazem, w której będziesz miał do dyspozycji wszystkie tajniki dotychczasowej wokalistyki. Profesjonalna kadra Instytutu to najlepsi fachowcy w branży, posiadający rozmaite certyfikaty. Jeśli pragniesz uczyć się śpiewania pod bacznym okiem specjalistów i tym samym rozwijać swój talent muzyczny zainteresuj się kształceniem w Instytucie. System edukacji w Instytucie oparty jest na dopasowanych lekcjach jak też na zajęciach zbiorowych. Przyjazna atmosfera a także innowacyjne programy nauczania pozwalają na osiągnięcie krótkim czasie maksimum efektów.

  Data dodania: 28 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Kraków »

  Uczelnie Kraków


  Na opisywanej witrynie internetowej zainteresowani uczniowie odnajdą kluczowe dla nich informacje odnoszące się do szkół i uniwersytetów. Matura za pasem? Idziesz na studia? To dobry portal dla Ciebie. Spis popularnych kierunków, renomowane uczelnie w kraju to tylko początek tego, co znajdziesz na opisywanej stronie internetowej. Użytkownicy mogą też założyć konto, aby uzyskać dostęp do całej oferty portalu. Wartościowe artykuły bez wątpienia znajdą swoich czytelników. Z kolei link na facebooka pozwoli Ci na bieżąco śledzić najnowsze informacje. Warto zajrzeć na niniejszą stronę i dowiedzieć się więcej. Na stronie prezentowane są między innymi Uczelnie Łódź czy Uczelnie Kraków. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy prawa jazdy Wejherowo »

  Kursy prawa jazdy Wejherowo


  Ośrodek Szkolenia Kierowców Wejherowo - Piotr Kotowski. Zapisy na kurs na prawo jazdy kat B. Solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategoria B - nauka jazdy, kurs prawo jazdy Wejherowo, Luzino, Bolszewo, Reda i okolice. Możliwość telefonicznej rezerwacji - serdecznie zapraszamy. Kliknij w link i zobacz więcej na stronie. Na stronie oferta - z nami zdasz egzamin na prawo jazdy kat b.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy w Anglii »

  Prawo jazdy w Anglii


  Wizytówka www firmy zajmującej się kompleksowym szykowaniem kursów i szkoleń dla przyszłych kierowców z UK. Uzyskasz od nas informacje szkoleniowe, odpowiedzi na każde pytanie oraz możliwość doboru terminów. Wszystko to w niskich cenach, których nie dostrzeżesz u konkurencji. Przedsiębiorstwo działa już od parunastu lat proponując kursy i szkolenia na prawo jazdy wszystkich kategorii w UK, przekonaj się sam i zasil grono zadowolonych kontrahentów.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: