’)


Bramy, ogrodzenia Podkategoria: Bramy, ogrodzenia

 • Faac »

  Faac


  Nowoczesna automatyka do bram umożliwia Państwu otwieranie bramy bez konieczności opuszczania pojazdu. Automaty do bram nie tylko są wygodne ale i bezpieczne. Jeżeli interesują Was sprawdzone, niezawodne siłowniki do bram najwyższej jakości, solidne napędy do bram, to trafiliście do właściwej firmy. W naszej ofercie znajdują automaty do bram znanej i renomowanej firmy FAAC. Firma FAAC są niekwestionowanym liderem na rynku automatyki do bram w Polsce i na świecie. Automaty FAAC charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Są w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obróbki blacharskie »

  Obróbki blacharskie


  Przedsiębiorstwo Rafał proponuje solidnie i bezpiecznie wykonane bramy garażowe i przemysłowe. Przedsiębiorstwo to od lat zajmuje się wyrobem oraz serwisem bram garażowych i przemysłowych. Ich obfita oferta proponuje: bramy garażowe i przemysłowe: podnoszone do góry, skrzydłowe, segmentowe garażowe, segmentowe przemysłowe, zwijane, przesuwane i skrzydłowe wjazdowe do posesji. Oprócz tego do każdego typu bram oferujemy wysokiej jakości automatykę i wszelkiego rodzaju produkty sterujące i zabezpieczające. Przedsiębiorstwo trudni się także produkcją rolet, konstrukcji stalowych (takich jak garaże blaszane samochodowe, altanki, kioski, wiaty, hale magazynowe i produkcyjne, pomieszczenia gospodarcze), blach trapezowych (o wysokości trapezu T-8, T-18, T-35, T-55), wyrobem parapetów zewnętrznych i wewnętrznych oraz zajmuje się obróbką blacharską, trapezowaniem, ślusarką budowlaną.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siłowniki do okien, automatyka do bram »

  Siłowniki do okien, automatyka do bram


  Elektryczny siłownik łańcuchowy do otwierania okien wyposażony jest w kontrolę pozycji łańcucha oraz system elektroniczny informujący instalatora o wadliwej instalacji dźwiękowo. Długość wysuwu może być ustawiana w siedmiu pozycjach: od 10 do 50 cm. Siłownik do bram skrzydłowych to elektromechaniczne urządzenia samohamowne o wieloletniej wytrzymałości, niezawodne i ciche. Duża gama wymiarów od małych i subtelnych do dużych i masywnych. Siłowniki są bardzo łatwe do montażu. Siłowniki posiadają regulowane ograniczniki krańcowe na otwieranie i zamykanie. Nowoczesne odblokowanie od góry umożliwia lekki ręczny manewr otwierania. Sercem siłowników jest ślimaczniaca ze sferyczną sekcją która uzyskuje maksymalnie cichą pracę.

  Data dodania: 23 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia drewniane »

  Ogrodzenia drewniane


  Solidne i trwałe ogrodzenia, murowane, metalowe i drewniane najwyższa jakość wykonania, profesjonalny montaż, gwarancja konkurencyjnej ceny i nowoczesne technologie, których stosowanie stawia nas w czołówce firm tworzących najlepsze ogrodzenia.Decydując się na budowę domu warto już na samym początku pomyśleć o ogrodzeniu. Jest to bardzo istotna rzecz, ponieważ w pewien sposób sprawia, że możemy czuć się bezpieczniej, zarówno podczas samych prac budowlanych, jak i po wprowadzeniu się do ukończonego domu. Nasza firma wykonując solidne ogrodzenia, już na samym początku doradzi klientowi, jakie rozwiązanie będzie dla niego najlepsze, możliwie najkorzystniejsze i sprawdzające się przez wiele lat. Następnie sporządzany jest wstępny kosztorys, który pozwoli przygotować się na określony wydatek, a także daje jeszcze możliwość modyfikacji decyzji. Prace budowlane i montaż ogrodzeń przebiegają szybko, sprawnie i rzetelnie. Oferujemy Państwu płoty drewniane, metalowe, murowane i tymczasowe.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podesty nożycowe »

  Podesty nożycowe


  Kolbud: bramy segmentowe, rampy, naprowadzacze, kurtyny wstęgowe oraz bramy przemysłowe - sprzedaż, serwis. Bramy Wisniowski, Hormann, podnośniki Stertil - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie. Szyny najazdowe, mosty przeładunkowe, płyty sprężynowe, rampy przewoźne, stanowiska dostawiane i akcesoria przeładunkowe, uszczelnienia bramowe. Mostki progowe, kładki, zasłony wstęgowe, folia, osłony spawalnicze, bramy wahadłowe i szybkobieżne. Ogrodzenia przemysłowe, kraty rolowane, szlabany. Bramy przeciwpożarowe, segmentowe, szybkobieżne, rolowane i wahadłowe. Podesty nożycowe i bramy w Bydgoszczy.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Gdańsk, przemysłowe »

  Bramy Gdańsk, przemysłowe


  Beditom Gdynia, Trójmiasto - producent bram garażowych oferuje drzwi zewnętrzne, bramy przemysłowe i segmentowe bramy garażowe. W ofercie sprzedaży też napędy bram i automatyka bram. Producent zaprasza po wysokiej jakości bramy przemysłowe i bramy garażowe, wjazdowe oraz drzwi przygarażowe - Gdańsk, Wejherowo, Trójmiasto, woj. Pomorskie. Sprawdź nas teraz - kliknij w link i zobacz więcej co polecamy.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bramy LEGBUD GARGULA »

  Bramy LEGBUD GARGULA


  Bramy LEGBUD GARGULA oferuje: bramy garażowe, bramy przemysłowe, ogrodzenia posesyjne oraz ogrodzenia przemysłowe. W naszej ofercie również garaże wolnostojące oraz drzwi stalowe.

  Wysoko wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy, świeże pomysły oraz dbałość o szczegóły sprawiły, że nasza firma znalazła ogromne uznanie na rynku budowlanym i jest dziś jednym z największych producentów bram, garaży i ogrodzeń w Polsce.

  Firma stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać rosnącym potrzebom klientów. Zaowocowało to nowymi inwestycjami, rozbudową zaplecza technicznego oraz pozyskaniem w swoje szeregi świetnych fachowców. Dzięki stałej obecności na imprezach targowych zostały nawiązane kontakty handlowe oraz rozbudowana sieć punktów handlowych w kraju i poza jego granicami. Zainteresowanie produktami znajdującymi się w naszej ofercie utwierdza nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy jest właściwy.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo, ogrodzenia »

  Doradztwo, ogrodzenia


  Firma wykonuje bramy, ogrodzenia budowlane, posesyjne, ogrodzenia kute i przestawne. W ofercie firmy także najwyższej jakości siatki zgrzewane, palisady, furtki, piłkochwyty na bramki. Studio ogrodzeń zaprasza - zabezpieczenia, bramy i ogrodzenia Warszawa, woj. mazowieckie. W ofercie także montaż ogrodzeń i bram - skontaktuj się z nami. Doradztwo - profesjonalny, kreatywny i rozsądny sposób.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bramy, ogrodzenia

Bramy, ogrodzenia - nowa strona:

Adres: