’)


Lyoness

Dzieci, młodzież, rodzina – to wartości uniwersalne w każdych okresach. I zarazem są to bardzo odpowiedzialne zobowiązania do podjęcia. Pewnym z przejawów dbałości o rodzinę oraz młodych jest dawanie im równych możności edukacji. Tym właśnie zajmuje się CFF, jedna z gałęzi działalności Lyoness. Warto przyjrzeć się bliżej tej fundacji i na miarę własnych możliwości wspomóc tych, którzy bez pomocy nie dadzą sobie rady.

Szczegóły strony www.lyoness-cff.org:

Podlinkuj stronę www.lyoness-cff.org:

Lyoness

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odszkodowania powypadkowe »

  Jeśli jesteś potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania służymy pomocą. Firma Votum S.A. zajmuje się profesjonalnie pomocą ofiarom wypadków komunikacyjnych w zakresie odzyskiwania odszkodowań lub środków na leczenie oraz doradztwo prawne i reprezentacja w postępowaniu.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czas na pit 2011 : pity 2012 »

  Koniec roku to czas, kiedy nasze myśli zaprzątają pity. A co to jest pit?
  W wielu z nas termin pity wzbudza liczne wątpliwości, które są związane z potrzebą ich bezbłędnego uzupełnienia. Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiśmy się co tak naprawdę oznacza skrót PIT, od którego bierze początek termin pity? Otóż pochodzi on od angielskiego Personal Income Tax, co przekładamy na język polski jako Podatek Dochodowy od Osób Fizycznych. Co skrywa się za tą niezwykle tajemniczą nazwą? Jest to po prostu podatek od dochodów osobistych, który każdy posiadający takowe dochody zobowiązany jest odprowadzić na rzecz Skarbu Państwa. Rozliczając pity warto sięgnąć po pomoc PIT Format.

  PITy 2011/2012. Używając druku pit36 rodzice rozliczają dochody niepełnoletniego dziecka.
  Dziecko małoletnie to takie, które nie ukończyło jeszcze 18. lat. Używając druku pit36 wraz z załącznikiem PIT – M rodzice, którzy są zobowiązani doliczyć do swoich zarobków opodatkowanych według skali podatkowej zarobki niepełnoletnich dzieci, składają w odpowiednim urzędzie deklaracje podatkowe. Małżonkowie oddający indywidualnie rozliczenia podatkowe, także z pit36 doliczają po połowie zarobki dziecka, chyba że prawo do korzystania z pożytków przysługuje tylko jednemu z rodziców. Program PIT Format pomoże w rozliczeniu pit36 z odpowiednimi załącznikami. Sporządzi też Pit-O, pit37, pit28 i inne pity - roczne deklaracje podatkowe 2011/2012. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2011/2012 (ulga na internet, ulga na dzieci, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem, czy rozliczenie z dzieckiem. Pamiętaj zrobić odpis 1% dla OPP.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto Dla Firm »

  Wybierając konto służbowe trzeba skorzystać z rad niezależnego doradcy finansowego. Taki specjalista zwróci uwagę na te funkcje banku, która interesuje klienta najbardziej. Dzieje się tak, jak opowiedział o tym jeden z przedsiębiorców bank reklamuje się jako zupełnie bezpłatny i prawie tak jest. Założył konto firmowe i był bardzo zdziwiony, gdy za operację, której dokonał z konta, przyszło duże obciążenie, którego chciał uniknąć w darmowo obsługiwanym rachunku. Okazało się, że jego nieczęsta usługa, acz często opisywana w innych bankach jako opłacana, była w tym banku dopisana malutkimi literkami na dole ulotki informacyjnej. Tak więc doradca finansowy bywa nieoceniony i warto korzystać z jego porad w każdej sprawie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »