’)


Lyoness

Dzieci, młodzież, rodzina – to wartości uniwersalne w każdych okresach. I zarazem są to bardzo odpowiedzialne zobowiązania do podjęcia. Pewnym z przejawów dbałości o rodzinę oraz młodych jest dawanie im równych możności edukacji. Tym właśnie zajmuje się CFF, jedna z gałęzi działalności Lyoness. Warto przyjrzeć się bliżej tej fundacji i na miarę własnych możliwości wspomóc tych, którzy bez pomocy nie dadzą sobie rady.

Szczegóły strony www.lyoness-cff.org:

Podlinkuj stronę www.lyoness-cff.org:

Lyoness

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • OFE rankingi, zapisy »

  Strona Rankingi OFE zawiera informacje na temat polskiego systemu emerytalnego i OFE. Umieszczono na niej niezależny ranking OFE wszystkich dostępnych na rynku funduszy emerytalnych, który jest pomocny w wyborze funduszu emerytalnego. Znajdziesz także odpowiedzi na często zadawane pytania o OFE. Możesz również zadzwonić na infolinie, aby uzyskać odpowiedź na swoje pytanie, a na pewno poszerzysz swoją wiedzę. Strona daje możliwość zapisania się do wybranego funduszu, jeśli jeszcze żadnego nie wybrałeś lub zmiany funduszu.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Nie ma możliwości ucieczki przez przymusem wybrania otwartego funduszu emerytalnego. Obowiązek ten wynika z ustawy i jeśli nie dokonamy samodzielnego wyboru to i tak fundusz zostanie nam odgórnie przydzielony w drodze losowania. Nie zawsze jest ono dla nas korzystne, dlatego lepiej wybrać samemu. Na naszej stronie znajdziesz informacje, które ułatwią Ci dokonanie odpowiedniego wyboru. W dodatku informacje przedstawiamy w przejrzystej formie wykresów i tabel. Serdecznie zachęcam do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Jeśli myślisz odpowiedzialnie o stanie twojego kapitału po przejściu na emeryturę to powinieneś poważnie się zastanowić nad wyborem odpowiedniego otwartego funduszu emerytalnego. Jeśli dokonasz odpowiedniego wyboru, to zyski mogą przekroczyć Twoje oczekiwania. Na mojej stronie internetowej możesz zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi otwartych funduszy emerytalnych, ich notowania, rankingi, porównania. Możesz również przystąpić lub dokonać zmiany ofe online. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »