’)


Lyoness

Dzieci, młodzież, rodzina – to wartości uniwersalne w każdych okresach. I zarazem są to bardzo odpowiedzialne zobowiązania do podjęcia. Pewnym z przejawów dbałości o rodzinę oraz młodych jest dawanie im równych możności edukacji. Tym właśnie zajmuje się CFF, jedna z gałęzi działalności Lyoness. Warto przyjrzeć się bliżej tej fundacji i na miarę własnych możliwości wspomóc tych, którzy bez pomocy nie dadzą sobie rady.

Szczegóły strony www.lyoness-cff.org:

Podlinkuj stronę www.lyoness-cff.org:

Lyoness

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradca finansowy »

  Wiarygodne informacje dotyczące pożyczek, kredytów, inwestycji, dotacji i zarządzania finansami znajdziesz na stronie Twoj-Doradca.net. Przedstawiamy szczegółowe i prawdziwe informacje na temat usług bankowych w naszym kraju. Na naszym portalu znajdziesz między innymi rankingi kont osobistych, lokat, kont inwestycyjnych, pożyczek, kredytów i innych usług finansowych. Pokażemy Ci również jak dobrze i mądrze zarządzać własnym kapitałem.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE Polsat strona przedstawiciela - zapisy »

  Na tej stronie znajdują się podstawowe informacje na temat systemu emerytalnego w Polsce. Portal ten zawiera niezależny ranking Otwartych Funduszy Emerytalnych pod względem liczby ich członków, prowizji pobieranej przez towarzystwa emerytalne oraz aktualnej stopy zwrotu. Znajduje się tu również kalkulator emerytalny oraz najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami dotyczące systemu emerytalnego i OFE w Polsce. Strona Przedstawiciela OFE Polsat. Możliwość przystąpienia do Polsat OFE i zmiany funduszu na Polsat OFE.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czas na pit 2011 : pity 2012 »

  Koniec roku to czas, kiedy nasze myśli zaprzątają pity. A co to jest pit?
  W wielu z nas termin pity wzbudza liczne wątpliwości, które są związane z potrzebą ich bezbłędnego uzupełnienia. Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiśmy się co tak naprawdę oznacza skrót PIT, od którego bierze początek termin pity? Otóż pochodzi on od angielskiego Personal Income Tax, co przekładamy na język polski jako Podatek Dochodowy od Osób Fizycznych. Co skrywa się za tą niezwykle tajemniczą nazwą? Jest to po prostu podatek od dochodów osobistych, który każdy posiadający takowe dochody zobowiązany jest odprowadzić na rzecz Skarbu Państwa. Rozliczając pity warto sięgnąć po pomoc PIT Format.

  PITy 2011/2012. Używając druku pit36 rodzice rozliczają dochody niepełnoletniego dziecka.
  Dziecko małoletnie to takie, które nie ukończyło jeszcze 18. lat. Używając druku pit36 wraz z załącznikiem PIT – M rodzice, którzy są zobowiązani doliczyć do swoich zarobków opodatkowanych według skali podatkowej zarobki niepełnoletnich dzieci, składają w odpowiednim urzędzie deklaracje podatkowe. Małżonkowie oddający indywidualnie rozliczenia podatkowe, także z pit36 doliczają po połowie zarobki dziecka, chyba że prawo do korzystania z pożytków przysługuje tylko jednemu z rodziców. Program PIT Format pomoże w rozliczeniu pit36 z odpowiednimi załącznikami. Sporządzi też Pit-O, pit37, pit28 i inne pity - roczne deklaracje podatkowe 2011/2012. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2011/2012 (ulga na internet, ulga na dzieci, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem, czy rozliczenie z dzieckiem. Pamiętaj zrobić odpis 1% dla OPP.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »