’)


 Finanse Podkategoria: Finanse

 • Czas na pit 2011 : pity 2012 »

  Czas na pit 2011 : pity 2012


  Koniec roku to czas, kiedy nasze myśli zaprzątają pity. A co to jest pit?
  W wielu z nas termin pity wzbudza liczne wątpliwości, które są związane z potrzebą ich bezbłędnego uzupełnienia. Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiśmy się co tak naprawdę oznacza skrót PIT, od którego bierze początek termin pity? Otóż pochodzi on od angielskiego Personal Income Tax, co przekładamy na język polski jako Podatek Dochodowy od Osób Fizycznych. Co skrywa się za tą niezwykle tajemniczą nazwą? Jest to po prostu podatek od dochodów osobistych, który każdy posiadający takowe dochody zobowiązany jest odprowadzić na rzecz Skarbu Państwa. Rozliczając pity warto sięgnąć po pomoc PIT Format.

  PITy 2011/2012. Używając druku pit36 rodzice rozliczają dochody niepełnoletniego dziecka.
  Dziecko małoletnie to takie, które nie ukończyło jeszcze 18. lat. Używając druku pit36 wraz z załącznikiem PIT – M rodzice, którzy są zobowiązani doliczyć do swoich zarobków opodatkowanych według skali podatkowej zarobki niepełnoletnich dzieci, składają w odpowiednim urzędzie deklaracje podatkowe. Małżonkowie oddający indywidualnie rozliczenia podatkowe, także z pit36 doliczają po połowie zarobki dziecka, chyba że prawo do korzystania z pożytków przysługuje tylko jednemu z rodziców. Program PIT Format pomoże w rozliczeniu pit36 z odpowiednimi załącznikami. Sporządzi też Pit-O, pit37, pit28 i inne pity - roczne deklaracje podatkowe 2011/2012. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2011/2012 (ulga na internet, ulga na dzieci, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem, czy rozliczenie z dzieckiem. Pamiętaj zrobić odpis 1% dla OPP.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-Rankingi: rankingi OFE, Ubezpieczeń, Kredytów »

  E-Rankingi: rankingi OFE, Ubezpieczeń, Kredytów


  Portal poświęcony zagadnieniom o tematyce finansowej. Znajdziecie tu informacje dotyczące różnych dziedzin z zakresu finansów. Zamieszczono na niej ranking OFE, dzięki niemu wybierzesz najlepszy fundusz emerytalny. Poza tym poznasz ofertę IKE i TFI, ranking IKE i ranking TFI pokażą Ci najlepsze fundusze. Natomiast osoby które chcą skorzystać z oferty kredytowej znajdą na stronie ranking kredytów.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie »

  Fundusze europejskie


  Siedziba Gdynia i oddział Warszawa - Master Consulting. Doradztwo unijne - fundusze europejskie i fundusze strukturalne, dotacje unijne. Doradzamy w przygotowaniu wniosków unijnych, audyt unijny, ocena projektów, doradztwo inwestycji, kadrowe i szkolenia EFS. Doradztwo MŚP, ewaluacja, biznes plan - szkolenia pracownicze, dopłaty, dofinansowanie z UE. Programy operacyjne, mechanizmy finansowe, inicjatywy wspólnotowe, ochrona środowiska.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE »

  OFE


  Portal zawiera najbardziej istotne informacje na temat OFE. Na najczęściej zadawane pytania dotyczące systemu emerytalnego w Polsce odpowiada nasz ekspert. Fachowa infolinia oraz niezależny ranking Funduszy Emerytalnych pomogą Ci wybrać najlepsze OFE. Kalkulator emerytalny pomoże szybko i skutecznie obliczyć wysokość Twojej przyszłej emerytury. Nie czekaj więc na losowanie, tylko już dziś sprawdź OFE Ranking, który pomoże Ci wybrać najlepszy fundusz emerytalny

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe Konto Bankowe »

  Darmowe Konto Bankowe


  Zakładanie rachunku bankowego przez sieć. Coraz częściej internet zastępuje odwiedziny w rozmaitych miejscach. Młodzież traktuje internet jako przyjazne miejsce. Bardzo dużo osób zakłada konta osobiste przez sieć. Konto bankowe to teraz standard. Rachunek przez sieć zakłada się w parę chwil. Jedyny rzeczywisty kontakt z bankiem to konieczność złożenia wzoru podpisu. W bankach internetowych przysyłają gońca pod podany adres. W zwykłych bankach, które oferują usługi sieciowe, wymagana jest przynajmniej jednorazowa wizyta w oddziale banku. teraz wszystkie banki oferują takie same usługi. Warto użytkować tę wygodną opcję.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE 2011 »

  Ranking OFE 2011


  Jeśli interesujesz się tematyką otwartych funduszy emerytalnych to z pewnością na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele interesujących materiałów na ten temat. Nasza firma zajmuje się również pośrednictwem między uczestnikami a towarzystwami emerytalnymi. Oczywiście, dzięki zgromadzonym na naszej stronie rankingom, notowaniom i porównaniom OFE możesz dokonać wyboru samodzielnie lub skorzystać z pomocy naszych doradców. Przystąpienie lub zmiana odbywa się za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie, zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy »

  Przelewy


  Jeżeli chcesz znaleźć system płatności dla swojej witryny - bardzo dobrze trafiłeś. Platnosci24.com to serwis, w którym znajdziesz pożyteczne informacje dotyczące płatności online. Przedstawiamy najważniejsze firmy oferujące usługi takie jak szybkie e-przelewy, płatności SMS czy rozliczenia z użyciem kart kredytowych. Opisujemy pośredników w transakcjach online, prowizje jakie pobierają, ich funkcjonowanie oraz przeznaczenie. Są to m.in. Przelewy24, Moneybookers, Platnosci.pl i inne. Poruszamy też skomplikowaną tematykę jaką jest bankowość XXI wieku - sprawę bezpieczeństwa w internecie, plusy kont w bankach internetowych, wybór banku internetowego.

  Data dodania: 08 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFE Polsat strona przedstawiciela - zapisy »

  OFE Polsat strona przedstawiciela - zapisy


  Na tej stronie znajdują się podstawowe informacje na temat systemu emerytalnego w Polsce. Portal ten zawiera niezależny ranking Otwartych Funduszy Emerytalnych pod względem liczby ich członków, prowizji pobieranej przez towarzystwa emerytalne oraz aktualnej stopy zwrotu. Znajduje się tu również kalkulator emerytalny oraz najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami dotyczące systemu emerytalnego i OFE w Polsce. Strona Przedstawiciela OFE Polsat. Możliwość przystąpienia do Polsat OFE i zmiany funduszu na Polsat OFE.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Rachunek


  Porachunek tworzący rachunki, jaki został opracowany przez firmę Infakt jest intuicyjny przy pracy. Zaprojektowany został z myślą o przedsiębiorstwach, jakie nie odprowadzają VATu. Oszczędzaj swój czas, wykonuj rachunki z Poracunke. Wejdź na link, aby dowiedzieć się więcej. Możesz go mieć za darmo, zajrzyj na strone i dowiedz się, jak do zdobyć. Oferta na stronie.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto Dla Firm »

  Konto Dla Firm


  Wybierając konto służbowe trzeba skorzystać z rad niezależnego doradcy finansowego. Taki specjalista zwróci uwagę na te funkcje banku, która interesuje klienta najbardziej. Dzieje się tak, jak opowiedział o tym jeden z przedsiębiorców bank reklamuje się jako zupełnie bezpłatny i prawie tak jest. Założył konto firmowe i był bardzo zdziwiony, gdy za operację, której dokonał z konta, przyszło duże obciążenie, którego chciał uniknąć w darmowo obsługiwanym rachunku. Okazało się, że jego nieczęsta usługa, acz często opisywana w innych bankach jako opłacana, była w tym banku dopisana malutkimi literkami na dole ulotki informacyjnej. Tak więc doradca finansowy bywa nieoceniony i warto korzystać z jego porad w każdej sprawie.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lyoness »

  Lyoness


  Dzieci, młodzież, rodzina – to wartości uniwersalne w każdych okresach. I zarazem są to bardzo odpowiedzialne zobowiązania do podjęcia. Pewnym z przejawów dbałości o rodzinę oraz młodych jest dawanie im równych możności edukacji. Tym właśnie zajmuje się CFF, jedna z gałęzi działalności Lyoness. Warto przyjrzeć się bliżej tej fundacji i na miarę własnych możliwości wspomóc tych, którzy bez pomocy nie dadzą sobie rady.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty ranking »

  Lokaty ranking


  Poniższa witryna poświęcona jest tematyce inwestowania własnych pieniędzy. W szczególności prezentowane są wiadomości dotyczące depozytów terminowych. Ukazują się przede wszystkim analizy najlepszych ofert polskich banków. Dodatkowo przeczytacie tu Państwo aktualności z polskiego świata finansowego. Najistotniejszą zaletą tego portalu jest jednak profesjonalne porównanie najlepszych propozycji lokat bankowych, który przedstawia najważniejsze charakterystyki każdej propozycji.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty »

  Najlepsze lokaty


  Na poniższym portalu prezentowane są wszystkie niezbędne informacje o lokatach bankowych. W szczególności prezentujemy najlepsze oferty lokat bankowych. Każdego miesiąca tworzymy obecne porównania najkorzystniejszych lokat bankowych. Owe porównania przygotowywane są po bardzo dokładnej analizie bieżących ofert polskich instytucji finansowych. Poniższa strona internetowa to zapewne najlepsze zestawienie ofert banków funkcjonujących na naszym rynku finansowym, które dotyczą lokat bankowych. Gorąco zapraszamy do wizytacji witryny najlepszelokatybankowe.net.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy »

  Doradca finansowy


  Wiarygodne informacje dotyczące pożyczek, kredytów, inwestycji, dotacji i zarządzania finansami znajdziesz na stronie Twoj-Doradca.net. Przedstawiamy szczegółowe i prawdziwe informacje na temat usług bankowych w naszym kraju. Na naszym portalu znajdziesz między innymi rankingi kont osobistych, lokat, kont inwestycyjnych, pożyczek, kredytów i innych usług finansowych. Pokażemy Ci również jak dobrze i mądrze zarządzać własnym kapitałem.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Konta »

  Internetowe Konta


  Współczesna bankowość niemal w całości dzieje się w sieci. Znaczy to po prostu, że pomiędzy bankami wymieniane są nierzeczywiste pieniądze, które dopiero w kasie lub bankomacie przekształcają się w banknoty. Taki internetowy świat jest wielkim ułatwieniem i daje większe zabezpieczenie niż, gdyby te pieniądze rzeczywiście były cały czas przewożone z miejsca na miejsce. Otworzenie rachunku w banku wirtualnym to prosta sprawa. Można takie konto założyć w ciągu kilku minut we własnym domu. Banki, które mają siedziby dają klientowi wybór, czy chce się wybrać do banku, czy goniec ma przyjść do domu - jest to niezbędna operacja, ponieważ klient musi złożyć swój podpis na papierach przy pracowniku banku.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Ranking OFE


  Jeśli myślisz odpowiedzialnie o stanie twojego kapitału po przejściu na emeryturę to powinieneś poważnie się zastanowić nad wyborem odpowiedniego otwartego funduszu emerytalnego. Jeśli dokonasz odpowiedniego wyboru, to zyski mogą przekroczyć Twoje oczekiwania. Na mojej stronie internetowej możesz zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi otwartych funduszy emerytalnych, ich notowania, rankingi, porównania. Możesz również przystąpić lub dokonać zmiany ofe online. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Lokaty


  Jeżeli szukasz odpowiednich sposobów na skuteczne oszczędzanie ciężko zapracowanych pieniędzy to wpadnij na stronę lokatka.pl. Zapisujemy tam naturalnie o tym jak i gdzie najlepiej oszczędzać. Wynajdujemy najlepsze oferty na lokaty bez podatku belki i konta oszczędnościowe. Teraz najbardziej modne są takie twory jak lokaty jednodniowe lub konta z dobową kapitalizacją odsetek.Dzięki naszym ocenom i artykułom na pewno zdecydujesz się na najważniejszy sposób na to by Twoje finanse były pewneeczne i każdego dnia zarabiały.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sauna, kosmetyki do sauny - Megiw »

  Sauna, kosmetyki do sauny - Megiw


  W ofercie naszej firmy są domki ogrodowe, a także kompleksowe projektowanie SPA i budowa SPA. Wśród oferty Megiw znajdziecie łaźnie parowe, sauny na podczerwień, zarówno domowe jak i publiczne. Zestawiamy dużą wiedzę ze nowoczesną technologią produkcji, zapewniając Wam trwałość naszych wyrobów. Jako producent saun, dostarczamy najwyższej klasy akcesoria do sauny i profesjonalne kosmetyki do sauny, które dają Wam możliwość zrelaksować się i przytulnie spędzić czas w saunie. Dostępne u nas domki ogrodowe będą cudownym dodatkiem do ogrodu, a wybudowane przez nas sauny SPA doskonale sprawdzą się w ośrodkach wypoczynkowych. Sauna bardzo dobrze wpływa na zdrowie całego organizmu. Sauna to świetny pomysł na odprężenie, ale także patent na przywrócenie energii po wyczerpującym dniu. Systematyczne odwiedzanie sauny przyspiesza przemianę materii. Sauna jest jednym z kluczowych elementów profilaktyki zdrowotnej.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • OFE Ranking »

  OFE Ranking


  Odwiedzając naszą stronę internetową będziesz mógł w intuicyjny i szybki sposób porównać wiele cech charakteryzujących otwarte fundusze emerytalne działające w Polsce. Znajdziesz i nas wszelkie rankingi, informacje, notowania oraz porównania OFE. Czyli właściwie wszystko co możliwe, żeby dokonać prawidłowego wyboru, jeśli nadal będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości to możesz skorzystać z usług naszych zawsze pomocnych doradców. Pomogą Ci oni rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące OFE. Jeśli podejmiesz decyzję to za pomocą formularza na naszej stronie, możesz przystąpić on-line do o funduszu emerytalnego. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking OFE »

  Ranking OFE


  Nie ma możliwości ucieczki przez przymusem wybrania otwartego funduszu emerytalnego. Obowiązek ten wynika z ustawy i jeśli nie dokonamy samodzielnego wyboru to i tak fundusz zostanie nam odgórnie przydzielony w drodze losowania. Nie zawsze jest ono dla nas korzystne, dlatego lepiej wybrać samemu. Na naszej stronie znajdziesz informacje, które ułatwią Ci dokonanie odpowiedniego wyboru. W dodatku informacje przedstawiamy w przejrzystej formie wykresów i tabel. Serdecznie zachęcam do odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: