’)


 Działalność gospodarcza Podkategoria: Działalność gospodarcza

 • Baza firm »

  Baza firm


  Baza firm/spółek/korporacji to miejsce, w którym możesz odkryć spółkę według specyficznych kryteriów. Szukasz stolarza w swoim mieście i chcesz poznać o nim opinię? Wejdź na regioFirmę i skorzystaj z mojej bazy firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw w Polsce. Pamiętaj, by po skorzystaniu z usługi przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) podzielić się własną opinią. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka budynków, alarmy »

  Automatyka budynków, alarmy


  Alarmy, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu oraz nagłośnienia. Elektron - sprzedaż hurtowa i detaliczna dla instalatorów i odbiorców indywidualnych. Projektowanie instalacji alarmowych (przeciwpożarowych, przeciwwłamaniowych, oddymiania, nagłośnienia, DSO itp.). Automatyka budynków – inteligentny budynek. systemy alarmowe, kamery, rejestratory, domofony, videodomofony firm takich jak: Satel, Siemens, Roger. Zapewniamy wsparcie techniczne dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy. Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi logistyczne »

  Usługi logistyczne


  MA-AN: transport, agencja celna Gdynia, Łódź i Hamburg. Sad, intrastat, t1, ładunki drobnicowe i ponadgabarytowe, konfekcjonowanie. Obsługa celna, spedycja - reprezentowanie interesów klientów, transport kontenerów. Spedycja, agencja celna Łódź, Gdynia.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów Karcherem »

  Czyszczenie dywanów Karcherem


  Firma ALTOP oferuje przede wszystkim: czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie tapicerki meblowej. Dywany czyścimy w specjalistycznej pralni dywanów. Brudne dywany są odbierane od klientów i po wyczyszczeniu odwożone gratis. Tapicerkę meblową: sofy, narożniki, wersalki, krzesła, fotele pierzemy na miejscu u klienta profesjonalną maszyną Karcher Puzzi200. Ponadto zajmujemy się sprzątaniem (firma sprzątająca Kraków). Czyścimy także żaluzje oraz usuwamy przykre zapachy poprzez ozonowanie. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Firm – Nowoczesny Informator Biznesowy »

  Katalog Firm – Nowoczesny Informator Biznesowy


  Internetowy Katalog Firm to nowoczesny i prężnie rozwijający się biznesowy informator, w który znajdą Państwo informacje o tysiącach polskich firm i przedsiębiorstw. Wpis każdej firmy zawiera podstawowe dane o jej działalności, m. in. opis działalności, dane kontaktowe z wbudowanym formularzem e-mail, lokalizacje firmy na mapie, katalog produktów i usług oferowanych przez firmę, przyporządkowanie do odpowiedniej kategorii – branży itp. Rozbudowana wyszukiwarka firm pozwoli na szybkie zlokalizowanie szukanej firmy w danym mieście czy województwie.
  Ponadto, każdy przedsiębiorca może za darmo dodać informacje o swojej firmie. W tym celu należy wypełnić tylko jeden prosty formularz dodawania firmy. Nie zwlekaj i zareklamuj się w naszym katalogu firm już dzisiaj.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Etyczne inwestowanie »

  Etyczne inwestowanie


  Portal podejmuje tematykę: etyka biznesu, społeczna odpowiedzialność biznesu, fundusze sri. Dowiesz się co to jest CSR, SRI, ESG, corporate governance, inwestycje zrównoważone. Zmiany klimatyczne, ekologiczne nieruchomości itp. Poznasz firmy, ranking, indeksy i rating CSR. Inwestycje odpowiedzialne społecznie.

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Działalność gospodarcza

Działalność gospodarcza - nowa strona:

Adres: