’)


Dezynsekcja - Deratyzacja - Dezynfekcja


Efekty tego s przedstawione w przypadku zej wzrostu tucznikom. Dwa domy zostay zaangaowane, z ktrych aden nie zosta oprniony lub wypukane przez dwa i p roku. W ramach eksperymentu grupy wi zostay podzielone na dwie czci w momencie wejcia do domw i zwaono i obecnie ponownie w momencie uboju. Jeden z domw zostao podzielone na sekcje i uywane na all-in wszystkim wyszo. To cakowitego wypukania przed wejciem kadej partii wi i innych domu uyto jako kontrol bez zmian. Krzywe wzrostu obu grup porwnywano i pkt uboju na 90 kg bya rnica okoo dziewiciu dni oczywist korzyci czyszczonej domu. Interesujce jest to, e w tym przypadku wycznie wod i detergenty zostay wykorzystane bez rodkw dezynfekujcych. All-in-out wszystkich procedur bdzie rwnie przyczyniy si do wystpu.

Szczegóły strony dddrobak.pl:

Podlinkuj stronę dddrobak.pl:

Dezynsekcja - Deratyzacja - Dezynfekcja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 176

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Busy Kraków »

  Krajowe i międzynarodowe przewozy osób luksusowymi mikrobusami oferuje firma Artur Bus. Posiadamy flotę komfortowych mikrobusów Mercedes Sprinter dla 21,20, 18 i 8 osób oraz Mercedes Viano dla 7 osób + kierowca. Specjalizujemy się w wykonywaniu wycieczek do Oświęcimia, Wieliczki oraz Zakopanego ale wykonujemy również wyjazdy na Spływ Dunajcem, na Jasną Górę do Częstochowy oraz transfery lotniskowe. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych - turystów oraz do firm, instytucji i biur podróży. Więcej informacji, galeria mikrobusów oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie Artur Busy Kraków.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy w Białymstoku »

  Profesjonalna naprawa laptopów w Białymstoku oraz okolicach w konkurencyjnej cenie. Proponujemy darmowy dojazd do kontrahenta w Białymstoku. Ciągle zwiększamy swoje umiejętności, zdobywamy cenne doświadczenie aby następnie zadowolić kontrahenta. Konkurencyjne ceny jak równie szybkość przeprowadzenia zlecenia wysoko plasują firmę Eskejp wśród serwisów komputerowych w Białymstoku.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe Warszawa »

  Wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowego lub używanego wózka widłowego zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy. Swoje usługi oferujemy już od 1997 roku. Przez ten czas wypracowaliśmy własne metody działania, stąd też oferujemy klientom jedynie najlepsze rozwiązania. Poza sprzedażą wózków widłowych proponujemy naszym klientom także serwis wózków i najwyższej jakości części zamienne. W ofercie znajdą Państwo części od najpopularniejszych producentów. Tylko tutaj znajdziesz Pług śnieżny do wózka widłowego.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »