’)


Dezynsekcja - Deratyzacja - Dezynfekcja


Efekty tego s przedstawione w przypadku zej wzrostu tucznikom. Dwa domy zostay zaangaowane, z ktrych aden nie zosta oprniony lub wypukane przez dwa i p roku. W ramach eksperymentu grupy wi zostay podzielone na dwie czci w momencie wejcia do domw i zwaono i obecnie ponownie w momencie uboju. Jeden z domw zostao podzielone na sekcje i uywane na all-in wszystkim wyszo. To cakowitego wypukania przed wejciem kadej partii wi i innych domu uyto jako kontrol bez zmian. Krzywe wzrostu obu grup porwnywano i pkt uboju na 90 kg bya rnica okoo dziewiciu dni oczywist korzyci czyszczonej domu. Interesujce jest to, e w tym przypadku wycznie wod i detergenty zostay wykorzystane bez rodkw dezynfekujcych. All-in-out wszystkich procedur bdzie rwnie przyczyniy si do wystpu.

Szczegóły strony dddrobak.pl:

Podlinkuj stronę dddrobak.pl:

Dezynsekcja - Deratyzacja - Dezynfekcja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 174

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Geodezja »

  Geodeci - Pryzmat Duo - geodezja, kartografia, profesjonalne usługi kartograficzne i usługi geodezyjne, mapy, pomiary geodezyjne. Geodeta, kartograf zaprasza Państwa - kompleksowa geodezja, kartografia, usługi geodezyjne Gdynia, Władysławowo, Rumia, Puck, Reda, Wejherowo, woj. pomorskie. Geodeta serdecznie zaprasza.

  Data dodania: 26 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław »

  Global biuro prawne z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi w pozyskiwaniu odszkodowań powypadkowych. Anulowanie roszczeń, obniżanie odszkodowania, zarozumiałość, utrudnienia i brak dostępu do istonych informacji cyklicznie stanowią barierę dla ludzi chcących dochodzić swych praw. W działalności biura prawnego pomagamy wielu osobom znajdującym się w ciężkich sytuacjach życiowych, przywracając im wiarę w kolejny lepszy dzień. Zawsze odszukujemy optymalne wyjście z każdej sytuacji.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny klimatyzowany »

  Firma Zrembud z Cieszyna oferuje swoim kontahentom usługi logistyczne. Wbrew internetowej opinii usługi logistyczne to nie tylko wysyłanie artykułów dla klientów na czas, sporadycznie mylonych jedynie z wysyłkami kurierskimi. Przykładowo, Zrembud oferuje swoim klientom opcję przeładunku towarów, a usługa ta może mieć rózny charakter, na przykład może dotyczyć przeładunku przywiezionego towaru klienta na inny środek transportu niż ten, którym towar przybył na teren przedsiębiorstwa. Opcjonalny jest również przeładunek dostarczonego produktu z palet do specjalnie przygotowanych kontenerów jak też na odwrót, czyli przeładunek otrzymanego towaru z kontenerów na rozmaite palety. Firma Zrembud proponuje również opcję przeładunku uszkodzonego w czasie transportu produktu, a także jego szczegółową segregację. Przeładunek Cieszyn poleca przedsiębiorstwo Zrembud.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »