’)


Dezynsekcja - Deratyzacja - Dezynfekcja


Efekty tego s przedstawione w przypadku zej wzrostu tucznikom. Dwa domy zostay zaangaowane, z ktrych aden nie zosta oprniony lub wypukane przez dwa i p roku. W ramach eksperymentu grupy wi zostay podzielone na dwie czci w momencie wejcia do domw i zwaono i obecnie ponownie w momencie uboju. Jeden z domw zostao podzielone na sekcje i uywane na all-in wszystkim wyszo. To cakowitego wypukania przed wejciem kadej partii wi i innych domu uyto jako kontrol bez zmian. Krzywe wzrostu obu grup porwnywano i pkt uboju na 90 kg bya rnica okoo dziewiciu dni oczywist korzyci czyszczonej domu. Interesujce jest to, e w tym przypadku wycznie wod i detergenty zostay wykorzystane bez rodkw dezynfekujcych. All-in-out wszystkich procedur bdzie rwnie przyczyniy si do wystpu.

Szczegóły strony dddrobak.pl:

Podlinkuj stronę dddrobak.pl:

Dezynsekcja - Deratyzacja - Dezynfekcja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 185

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi transportowe mazowieckie »

  Firma Top-Trans - usługi transportowe, spedycja i samochodowy transport drogowy, logistyka Warszawa. Towarowy transport krajowy oraz transport międzynarodowy. Atrakcyjne ceny na przewóz towarów oraz przewóz ładunków każdego typu. Tiry, przewozy towarowe - Transport Irlandia, Hiszpania, Włochy, Anglia, Portugalia. Serdecznie zapraszamy - Transport Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 07 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Busy Kraków »

  Krajowe i międzynarodowe przewozy osób luksusowymi mikrobusami oferuje firma Artur Bus. Posiadamy flotę komfortowych mikrobusów Mercedes Sprinter dla 21,20, 18 i 8 osób oraz Mercedes Viano dla 7 osób + kierowca. Specjalizujemy się w wykonywaniu wycieczek do Oświęcimia, Wieliczki oraz Zakopanego ale wykonujemy również wyjazdy na Spływ Dunajcem, na Jasną Górę do Częstochowy oraz transfery lotniskowe. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych - turystów oraz do firm, instytucji i biur podróży. Więcej informacji, galeria mikrobusów oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie Artur Busy Kraków.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy w Białymstoku »

  Profesjonalna naprawa laptopów w Białymstoku oraz okolicach w konkurencyjnej cenie. Proponujemy darmowy dojazd do kontrahenta w Białymstoku. Ciągle zwiększamy swoje umiejętności, zdobywamy cenne doświadczenie aby następnie zadowolić kontrahenta. Konkurencyjne ceny jak równie szybkość przeprowadzenia zlecenia wysoko plasują firmę Eskejp wśród serwisów komputerowych w Białymstoku.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »