’)


 Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

 • Księgowość mistrzejowice »

  Księgowość mistrzejowice


  Prokurent to nowoczesna firma oferująca pomoc z obszaru księgowości, doradztwa, podatków. Dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, firma utrzymuje wysoki standard usług, a korzystającym z jej działalności klientom daje całkowitą poufność podawanych informacji. Prokurent to jednak również konkurencyjne ceny. Działalność firmy obejmuje obszar miasta Krakowa oraz jego bliższe i dalsze okolice. Osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa mogą bez problemu zdjąć z siebie obowiązek prowadzenia księgowości i powierzyć ją firmie Prokurent. W zakresie prowadzonej przez firmę działalności znajduje się również tworzenie akt osobowych pracowników, ewidencji urlopów, czy nawet spisu płac. Przełożenie na naszą firmę tych obowiązków gwarantuje kierownikowi bezpieczeństwo i rozsądne gospodarowanie zasobami jego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bielsko »

  Biuro Rachunkowe Bielsko


  Kancelaria Księgowo-Podatkowa MERITUM S.C. świadczy pełen zakres usług księgowych dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Od początku istnienia kancelarii, tj. od 2007 r., podstawową zasadą działania jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług. Wiemy, że księgowość to nie tylko wprowadzanie danych, lecz wiedza i praktyka, która przekłada się na sukces firm naszych Klientów. Dążymy do harmonijnej współpracy z Klientami, ponieważ pracując na sukces Klienta, pracujemy równocześnie na nasz własny. Naszymi atutami są wieloletnie doświadczenie wspólników kancelarii, również z firmami o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów nr 4648/97 i 3524/2003. Legitymujemy się również tytułem biegłego rewidenta. Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnej kancelarii księgowej, która kompleksowo zajmie się księgowością, podatkami i obsługą kadr Waszej Firmy to zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poznań biuro rachunkowe »

  Poznań biuro rachunkowe


  Biuro księgowe obsługujące klientów z Poznania i okolic, którzy cenią sobie solidność i dbałość o detale. Do każdego klienta podchodzimy |indywidualnie pod względem prowadzenia księgowości i rachunkowości. Nie istotne czy jest to standardowa działalność czy także spora spółka lub organizacja. Jako firma jesteśmy ubezpieczeni od różnej odpowiedzialności cywilnej, zachowujemy wszystkie pozostawiane wiadomości w pełnej anonimowości. Nasz zespół to fachowi pracownicy z długoletnim stażem, którzy podczas jakiegokolwiek kłopotu doradzą oraz zaproponują efektywne rozwiązanie.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Poznań »

  Biura rachunkowe Poznań


  Wychodząc na przeciw potrzebom małych i dużych firm dostosowujemy swoja ofertę w zakresie prowadzenia księgowości w firmie. Staramy się aby nasi klienci mieli pełny obraz sytuacji w firmie. Nasza współpraca polega również na doradztwie w zakresie podejmowania decyzji biznesowych i podatkowych.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro rachunkowe Katowice


  Prezentujemy ofertę biura rachunkowego i podatkowego z Katowic. Zapewniamy atrakcyjne formy współpracy i płatności, szybką, rzetelną i terminową realizację powierzonych nam czynności księgowych. W naszym biurze każdy nasz klient traktowany jest w zależności od posiadanych potrzeb indywidualnie i posiada swojego własnego opiekuna księgowego.
  Kontakt z nami:
  Biuro rachunkowe Katowice, ul Brynowska 65, tel. 32 450 22 22. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Gdynia »

  Usługi księgowe Gdynia


  Jeśli szukasz kancelarii i usług księgowych, przestań ich już szukać - znalazłeś!. Biuro affluentia to biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem. W swej ofercie mamy bardzo dużo różnych usług. Mamy możliwość pomóc każdemu człowiekowi która to posiada problemy z aktualizacjami i analizą rachunków. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszym biurem to zapraszam serdecznie na naszą stronkę, znajdziesz na niej wiele informacji na temat jak działamy i jakie usługi oferujemy naszym zleceniodawcom. Dało nam zaufanie wiele ludzi dlatego też możesz być pewien, że będziesz mile zaskoczony jakością naszych usług. Przyjdź już teraz, skorzystaj z profesjonalnej księgowości i usług rachunkowych. Zapraszamy

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Biuro księgowe Kraków


  Potrzebujesz kompleksową obsługę księgową? Denerwuje Cię papierkowa robota? Masz dość ksiąg rachunkowych i rozliczeń ZUS? Zapraszamy do skorzystania z usług biura rachunkowego Anmar. Jesteśmy biurem rachunkowym, które poprowadzi Twoje przedsiębiorstwo przez szereg spraw związanych z księgowością. Dzięki nam prowadzenie działalności stanie się prostsze. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają na zaproponowanie Tobie usług najwyższej jakości.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Uługi księgowe dla firm »

  Uługi księgowe dla firm


  Biuro rachunkowe Rakso - doradztwo podatkowe, usługi księgowe dla firm i osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie - księgowa obsługa firm z miast: Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo - Trójmiasto, woj. pomorskie. Gwarantujemy nasze zaangażowanie. Obsługujemy firmy i osoby prywatne. Biuro Rachunkowe Gdynia i Wejherowo - księgowość, raporty o kondycji finansowej, rachunkowość, kadry, podatki, rozliczenia pit. Biura rachunkowe Gdynia, Gdańsk - płace, zus, pity, obsługa księgowa firm, rozliczanie pit - księgowy i księgowa.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Gdynia »

  Doradca podatkowy Gdynia


  Doradca podatkowy, księgowa Gdynia, trójmiasto - M. Borys prowadzi biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe dla firm. Doradztwo podatkowe, rozliczenia PIT, kadry i płace. Działamy szybko i sprawnie, zadowolenie klienta jest dla nas ważne. Skorzystaj z okazji - Atrakcyjne warunki oraz korzystna cena. Reprezentowanie Klienta przed Urzędem Skarbowym i ZUSem, pomoc prawno-podatkowa. Biuro rachunkowe Gdynia - zobacz więcej, wysoka jakość usług to coś co nas charakteryzuje. Biuro księgowe Gdynia - Księgowość Gdynia, kosakowo, pogórze, trójmiasto. Zapraszamy do nas - polecamy nasz usługi, czytaj dalej na stronie. Kliknij, zobacz dalej i sprawdź nas.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • KPiR program dla biur rachunkowych »

  KPiR program dla biur rachunkowych


  Udany kpir program dla biur rachunkowych, a także do małej firmy to przyrząd, którego dobór musi być przygotowany gruntownie i z ostrożnością. Porządny program kpir będzie narzędziem, które wspiera firmę przez wiele lat bez potrzeby szukania kolejnych programów tego typu. Szczególnie, jeśli program będzie wszechstronny i zawiera moduły dodatkowe takie jak: środki trwałe i wyposażenie, płace i lista płac, delegacje, fakturowanie, przelewy, odsetki, dowody i noty księgowe, ewidencja przejazdów, kilometrówka i inne. Program pkpir dostosowany do potrzeb przedsiębiorców i dla biur rachunkowych to ułatwiona praca związana z ewidencją i prowadzeniem rozliczeń Zus, Vat, Pit. SKP / Super Księga Podatkowa to kpir program księgowy obecny na polskim rynku blisko 20 lat (!), umożliwiający rozliczenie zarazem przez podatek na zasadach ogólnych, podatek liniowy i ryczałt ewidencjonowany. Kpir program Super Księga Podatkowa do prowadzenia małej księgowości jest nieustająco adaptowany do zmieniających się rozporządzeń prawnych odnoszących się do działalności gospodarczej- stała aktualizacja.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Konin »

  Biuro Rachunkowe Konin


  Biuro Rachunkowe "Financial Service" zaprasza do współpracy firmy oraz osoby fizyczne. Biuro posiada Zewnętrzny Nadzór Ministerstwa Finansów oraz wykupioną polisę OC co gwarantuje bezpieczeństwo dla prowadzonych przedsiębiorstw. Rozliczenia dokonywane są za pomocą programów komputerowych co jest dodatkowym zabezpieczeniem jakości i bezpieczeństwa Państwa zleceń. "Financial Service" biuro księgowo-finansowe, Konin, ul. Energetyka 3/14. Tel.kom. 605 617 209,(63) 242 00 58. Biuro czynne od poniedziałku do piątku 7:00-16:00, sobota nieczynne. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe


  Biura rachunkowe ostatnimi czasy cieszą się sporym wzięciem. Otwiera się ich znacznie więcej, gdyż popyt na tego typu usługi ciągle rośnie. Jeżeli masz dyplom w dziedzinie rachunkowości, to być może ty również powinieneś otworzyć taką działalność? Wszelkie niezbędne informacje wyszukasz na naszej stronie www. Dzięki temu załatwienie wszelkich wymogów powiązanych z otwieraniem działalności pójdzie ci łatwo i szybko. Tylko na naszej stronie znajdziesz fachowe teksty z dziedziny finansów.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Bydgoszcz »

  Biura rachunkowe Bydgoszcz


  Lokalne biuro rachunkowe proponujące różnego rodzaju usługi księgowo rachunkowe dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Zapewniamy całkowity profesjonalizm i fachowe przygotowanie merytoryczne poparte kilkuletnim doświadczeniem i wykształceniem. Spora jakość świadczących usług, atrakcyjna cena w tym kompetentni pracownicy to charakterystyka opisywanego biura rachunkowego. Zdobyliśmy zaufanie wielu ważnych klientów i przedsiębiorstw z Bydgoszczy. Na naszej stronie www.firmabilans.pl wyszukają Państwo bardzo aktualne szczegóły oferty oraz obecnie wykonywane przez nas promocje. Serdecznie zapraszamy do długoterminowej współpracy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do fakturowania »

  Program do fakturowania


  Faktura VAT to potwierdzenie dla dokonanej transakcji. Taka faktura stanowi w ewidencji, za zapis do rejestru, jaki służy do obliczenia należnych zobowiązań z podatku VAT i dochodowego z Urzędem Skarbowym. Owy dokument opisuje kompletne informacje o sprzedawcy oraz firmie kupującej. Przy pracy przy fakturach warto wesprzeć się programem fakturowym, jest on udostępniony w firmie Infakt.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Marki »

  Biuro rachunkowe Marki


  Pełna księgowość z specjalistycznym biurem rachunkowym usytuowanym w Markach. Powierzając nam księgowość firmy mogą mieć Państwo gwarancje, że zostanie wykonana fachowo, błyskawicznie i dobrze. Poza podstawowymi usługami księgowymi oferujemy klientom pomoc w podejmowaniu aktualnych decyzji umożliwiających stabilne gospodarowanie środkami finansowymi firmy. Zgodnie z panującymi przepisami firma Simplica jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy do siedziby firmy w Markach koło Warszawy.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Księgowość


  Biuro rachunkowe Kreatywny Księgowy - usługi rachunkowe, księgowość i rachunkowość Poznań woj. wielkopolskie. Biuro rachunkowe oferuje doradztwo podatkowe i prowadzenie księgowości z indywidualnym podejściem - kreatywna księgowość. Zapraszamy - księgowa, rachunkowość, profesjonalna księgowość Poznań. Rozliczenia pit, zus, vat, podatek dochodowy to nasza pasja. Szybkości działania, połączenie ogromnej wiedzy i dokładności.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: