’)


Sprzęt AGD Podkategoria: Sprzęt AGD

 • Okazjum.pl - okazje, promocje, przeceny »

  Okazjum.pl - okazje, promocje, przeceny


  Okazjum.pl prezentuje najlepsze okazje w sieciach handlowych. Serwis ten jest największą w Polsce internetową bazą gazetek i katalogów reklamowych sklepów z całego kraju.

  Użytkownicy mogą znaleźć ciekawe oferty handlowe w swoich miastach lub w najbliższej okolicy.

  Baza aktualnie zawiera informacje o promocjach i specjalnych ofertach w ponad 22 tysiącach placówkach handlowych na terenie całej Polski.

  Teraz każdy w dowolnym miejscu i czasie ma możliwość zapoznania się z największymi promocjami sklepów w swojej miejscowości i znalezienia interesujących okazji! www.okazjum.pl

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtr do wody pitnej »

  Filtr do wody pitnej


  Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim w województwie łódzkim, jednak instalacje filtrów wody wykonujemy na przestrzeni całej Polski. Poza tym uzdatnianie wody najbardziej pożądane jest w takich miejscowościach jak Katowice, gdzie jakość wody jest naprawdę słaba. Na tych terenach naprawdę polecamy nasze filtry zmiękczające. W urządzenia filtracyjne zaopatrujemy nie tylko mieszkania, ale także przedsiębiorstwa i instytucje. Zapraszamy po najprzeróżniejsze filtry do wody i wkłady filtracyjne do nich.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zmywarka Bosch »

  Zmywarka Bosch


  Witamy wszystkich zwolenników sprzętu bardzo wysokiej jakości i niskich cen. Zapraszamy do wyboru produktów w naszym sklepie internetowym RTV, AGD, GSM, FOTO. Możecie Państwo wybierać pośród tysięcy produktów. Do wyboru, do koloru na każdą okazję; prezent, dla siebie, dla najbliższej osoby. Posiadamy komputery, Laptopy asus, Notebooki acer, odkurzacze, kuchenki, rower Kross, odkurzacze, żelazka, Telewizory, skutery, telefony komórkowe, agd do zabudowy, zmywarki, aparaty fotograficzne, zmywarki bosch, pralki electrolux. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt AGD

Sprzęt AGD - nowa strona:

Adres: